دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

در اولین روز از ثبت نام

۹۸ نفر از کاندیداهای چهارمین دوره انتخابات شوراها در البرز ثبت نام کردند

danesheroz فروردین ۲۷, ۱۳۹۲ ۰
۹۸ نفر از کاندیداهای چهارمین دوره انتخابات شوراها در البرز ثبت نام کردند

۹۸ نفر از کاندیداهای چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی در استان البرز ثبت نام کردند

به نقل از کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان البرز، رئیس ستاد انتخابات استان البرز اظهار داشت: استان البرز در اولین دوره برگزاری انتخابات شوراهای شهر و روستا پس از تشکیل استان البرز شاهد ثبت نام ۹۸ نفر از کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر و روستا در سطح این استان بود.

ناصر رجبی افزود: از این تعداد به تفکیک شهرستان‌های استان البرز، در شهرستان کرج ۵۱ نفر، ساوجبلاغ ۳۰ نفر، نظرآباد ۳ نفر و ۱۴ نفر نیز در شهرستان طالقان نسبت به ثبت نام خود در چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اقدام کردند.

این مسئول با اشاره به این که در اولین روز ثبت نام از شهرستان اشتهارد کاندیدایی ثبت نام نکرده است، خاطرنشان کرد: ثبت نام از کاندیداهای چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از ۲۶ فروردین آغاز شده و تا اول اردیبهشت ماه به عنوان آخرین روز ثبت نام ادامه خواهد داشت.

رئیس ستاد انتخابات استان البرز یادآور شد: براساس برنامه زمانبندی مشخص کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر و روستا علاوه بر ثبت نام در دفاتر پیشخوان دولت و دفاتر ICT روستایی، می‌توانند از طریق فرمانداری‌ها و بخشداری‌های استان نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۲
کد خبر : 12012
بازدیدها: 159

پاسخی بگذارید »