شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس:

۹ دی یک جهش بزرگ در حرکت تکاملی انقلاب بود

danesheroz دی ۲, ۱۳۹۱ ۰

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: حماسه پرشور ۹ دی در ادامه اهداف الهی حضرت امام (ره) و یک جهش بزرگ درحرکت تکاملی انقلاب بود که آن را می توان انقلابی دیگر دانست که توسط ملت ولایتمدار ایران خلق شد. محمد رزم گفت: حماسه ۹ دی ماه ۸۸ نقطه عطفی در تاریخ سیاسی [&hellip

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: حماسه پرشور ۹ دی در ادامه اهداف الهی حضرت امام (ره) و یک جهش بزرگ درحرکت تکاملی انقلاب بود که آن را می توان انقلابی دیگر دانست که توسط ملت ولایتمدار ایران خلق شد.
محمد رزم گفت: حماسه ۹ دی ماه ۸۸ نقطه عطفی در تاریخ سیاسی ملت ایران است که به دشمنان نظام و انقلاب ثابت کرد مردم همیشه پشتیبان انقلاب هستند.نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی افزود: بصیرت مردم ولایت مدار ایران در برهه های زمانی مختلف نشان داده است که تفکر انقلابی و اسلامی در گفتمان مردم ایران زنده است.

وی تاکید کرد: وارد شدن مردم به صحنه برای پاسخ گفتن به بی حرمتی به عاشورا و امام حسین(ع) باعث شد تا دشمنان نظام این پیام را دریافت کنند که ملت ایران خط قرمز هایی دارند که به هیچ وجه از آن کوتاه نمی آید.

رزم در ادامه با تاکید بر اینکه اگر مردم با اهداف مشخص و ایمان وارد عرصه های مختلف شوند هیچ قدرت دنیوی قادر نخواهد بود آنها را از رسیدن به هدف بازدارد، گفت: حضرت امام (ره) با ثابت قدمی خود به ملت ایران آموخت که با ایمان و توکل به خداوند می توان به اهداف الهی دست یافت و کمر استکبار را  شکست.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس تصریح کرد: حماسه پرشور ۹ دی در ادامه اهداف الهی حضرت امام (ره) و یک جهش بزرگ درحرکت تکاملی انقلاب بود که آن را می توان انقلابی دیگر دانست که توسط ملت ولایتمدار ایران خلق شد.

رزم خاطر نشان کرد: این روز در تاریخ ملت ایران ثبت شده است و آیندگان آن را به عنوان زمان شناسی این نسل خواهند شناخت.

منبع: مرصاد نیوز
شنبه ۲ دی ۱۳۹۱ - ۱۹:۳۲
کد خبر : 1602
بازدیدها: 232

پاسخی بگذارید »