پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پیام تبریک نیروی انتظامی به مناسبت 9 دی:

۹ دی مُهر بطلان فتنه ۸۸ بود

danesheroz1 دی ۷, ۱۳۹۲ ۰
۹ دی مُهر بطلان فتنه ۸۸ بود

دانش روز: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با صدور پیامی فرا رسیدن سالروز ۹ دی را به مردم فهیم و بصیر ایران اسلامی تبریک گفت

به گزارش دانش روز،  متن پیام تبریک نیروی انتظامی به این شرح است:
روز نهم دی به واسطه حرکت عظیم و فوق العاده مردم در تاریخ ماندگار شد. حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی)

یوم‌الله ۹ دی ماه در سال ۱۳۸۸ روزی ماندگار در صفحات تاریخ زرین انقلاب اسلامی است. بدون شک این روز بزرگ یک نقطه عطفی است که عظمت ملت ایران را بیش از پیش در نگاه جهانیان برجسته‌تر می‌نمایاند.

در روز ۹ دی بودند جوانان و نوجوانانی که به نمایندگی از نسل سوم انقلاب اسلامی، در میادین و خیابان‌ها حضور یافتند و صیانت از انقلاب و اسلام را از نسل پیشین تحویل گرفتند؛ این حضور بی‌نظیر دشمن را برای ضربه به انقلاب ناامید کرد.

حماسه بزرگ ۹ دی مظهر دلدادگی مردم به آرمان‌های انقلاب اسلامی، ولایت فقیه، رهبر معظم انقلاب اسلامی و ارزش‌های اسلامی را به نمایش گذاشت.

نهم دی ماه سال ۸۸ به عنوان برگ زرینی از دفتر پرافتخار و سراسر عزت تاریخ کشور ایران اسلامی، پیام ولایت‌مداری ملت بسیجی و قدرشناس را به جهانیان فریاد زد و مردم بصیر و انقلابی با حضور پرشکوه و یکپارچه در آن راهپیمایی عظیم نشان دادند که توطئه‌ها و نقشه‌های استکبار جهانی و نوکران دست‌آموز او نخواهند توانست در ادامه راه شهدا و امام شهیدان خلل ایجاد کنند.

این روز ایستگاه پایانی و مهر بطلان فتنه ۸۸ بود.فتنه ای که به بهانه تقلب در انتخابات آغاز و با حمله به مقدسات در روز عاشورا چهره اصلی خود را نمایان کرد و گرچه مسئله برای اصحاب بصیرت از همان آغاز روشن بود.

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ضمن تقدیر از ملت حماسه‌ساز،همچون گذشته آمادگی خود را برای پیشرفت و اعتلای نظام اسلامی و مبارزه با استکبار جهانی تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) اعلام می‌دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

شنبه ۷ دی ۱۳۹۲ - ۱۹:۴۸
کد خبر : 83211
بازدیدها: 346

پاسخی بگذارید »