چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نماینده کرج در مجلس:

۹ دی متعلق به هیچ گروه و دسته خاصی نیست

danesheroz دی ۷, ۱۳۹۱ ۰

نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: حماسه ملت ایران در روز نهم دی متعلق به هیچ گروه و دسته‌ای نیست. عزیز اکبریان اظهار داشت: رخدادهای تاریخی مهمی پس از انقلاب اسلامی به ثمر نشسته است که در تمام این موارد هدایت‌های ولایت و بصیرت ملت نقش اصلی را دارد. وی تصریح کرد: به عنوان [&hellip

نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: حماسه ملت ایران در روز نهم دی متعلق به هیچ گروه و دسته‌ای نیست.

عزیز اکبریان اظهار داشت: رخدادهای تاریخی مهمی پس از انقلاب اسلامی به ثمر نشسته است که در تمام این موارد هدایت‌های ولایت و بصیرت ملت نقش اصلی را دارد.

وی تصریح کرد: به عنوان نمونه در بیست و دوم بهمن سال ۵۷ ملت ایران به صورت یکپارچه و پس از سال‌ها مبارزه علیه حکومت طاغوت، رژیم منفور پهلوی را سرنگون کردند.

نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در این قیام ملی همه اقشار جامعه حضور داشتند و زیر پرچم ولایت برای رسیدن به آرمان‌های خود مبارزه کردند، بنابراین هیچ گروه و دسته‌ای نمی‌تواند یوم الله ۲۲ بهمن را به نام خود مصادره کند.

اکبریان با اشاره به رخدادها و حوادث پس از انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری گفت: در این دوره نیز وقتی ملت ایران متوجه شدند که دشمنان خارجی و بدخواهان داخلی تمام توان خود را برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی به میدان آورده‌اند، طی یک حرکت خودجوش زیر پرچم رهبری معظم انقلاب اسلامی برای حفظ آرمان‌ها و دستاوردهای خود به میدان آمدند و توطئه دشمنان را خنثی کردند.

* ۹ دی مصادره شدنی نیست

وی ادامه داد: بنابراین گروه‌های سیاسی نمی‌تواند این روز به نام خود مصادره کنند و اساسا نهم دی مصادره شدنی نیست.

نماینده مردم کرج در خانه ملت تاکید کرد: در نهم دی همه اقشار جامعه و تمام افرادی که دل در گرو اسلام و انقلاب و ولایت داشتند در میدان حضور یافته و از اصل نظام دفاع کردند.

اکبریان در پایان اظهار داشت: حضور حماسی و وحدت‌بخش ملت ایران در نهم دی اکثر توطئه‌ها علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی را خنثی کرد و در آینده نیز هرگاه به حضور مردم در صحنه نیاز باشد، این ملت از ایثار و فداکاری در راه انقلاب خود کوتاهی نخواهند کرد.

پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۱ - ۰۸:۲۶
کد خبر : 2026
بازدیدها: 195

پاسخی بگذارید »