جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نماینده کرج در مجلس:

۹ دی در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار شد

danesheroz دی ۷, ۱۳۹۱ ۰

نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: روز نهم دی از جمله روزهایی است که در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار می‌شود. محمد جواد کولیوند ا اظهار داشت: در طول دوران پر افتخار انقلاب اسلامی رخدادهایی وجود دارد که حرکت ملت ایران را در راه تحقق آرمان‌ها و اصولی که داریم تحکیم کرده است. وی تصریح [&hellip

نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: روز نهم دی از جمله روزهایی است که در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار می‌شود.

محمد جواد کولیوند ا اظهار داشت: در طول دوران پر افتخار انقلاب اسلامی رخدادهایی وجود دارد که حرکت ملت ایران را در راه تحقق آرمان‌ها و اصولی که داریم تحکیم کرده است.

وی تصریح کرد: یوم‌الله ۲۲ بهمن و یا یوم‌الله ۱۳ آبان از جمله روزهایی است که در تحقق و دوام انقلاب اسلامی تاثیرگذار بوده و به همین دلیل برای ملت ایران ارزش فراوانی دارد.

نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: روز نهم دی ماه نیز دارای همین ویژگی‌ها است، چرا که در این روز ملت ایران یکپارچه برای دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی که متعلق به خود آنها است در خیابان‌ها حاضر شده و پاسخ توطئه‌افکنی و دسیسه‌های دشمنان را با حضور خود دادند.

کولیوند افزود: به همین دلیل روز نهم دی در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار شده است و باید ایثار و فداکاری و بصیرت و آگاهی که مردم کشورمان در این روز به نمایش گذاشتند برای نسل‌های بعدی عبرت آموز باشد.

وی با اشاره به در پیش بودن روز نهم دی اظهار داشت: هر سال باید خاطرات این روز مرور شود، چرا که توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمنان پایان نیافته و نسل‌های بعد باید بدانند که اگر در برابر این توطئه‌ها غفلت کنند، استقلال آنها خدشه‌دار می‌شود.

 

* نهم دی نماد بصیرت ملت ایران است

نماینده کرج در خانه ملت تاکید کرد: نهم دی نماد بصیرت ملت ایران است و اگر مردم ما بصیرت لازم را نداشتند و در روزهای بحرانی حق و باطل را به درستی نمی‌شناختند با مشکلات بسیاری روبه‌رو می‌شدیم.

کولیوند در پایان گفت: به طور قطع هدایت‌های مدبرانه رهبری عظیم‌الشأن انقلاب اسلامی در خنثی‌سازی توطئه‌ها دشمنان داخلی و خارجی و در نهایت تحقق حماسه نهم دی نقش اصلی را ایفا کرد.

پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۱ - ۰۸:۲۵
کد خبر : 2023
بازدیدها: 240

پاسخی بگذارید »