دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

۹دی تجلی عینی ولایت مداری با بصیرت و آگاهی است

danesheroz دی ۷, ۱۳۹۲ ۰
۹دی تجلی عینی ولایت مداری با بصیرت و آگاهی است

دانش روز : یک کارشناس سیاسی گفت: ۹دی تجلی عینی ولایت مداری با بصیرت وآگاهی است و درسهای زیادی هم برای دوستان و هم برای دشمنان داشت.

به گزارش دانش روز ، جمشیدی  اظهار داشت:واقعه ۹دی که پس از گذشت چند ماه اردوکشی های خیابانی و گستاخی های بعضی ازمنحرفان و سرسپردگان دشمنان رقم خورد برگ زرین دیگری در کارنامه درخشان مردم ایران اسلامی در تبعیت از ولایت در تاریخ نگاشته و حضور هوشمندانه ،مقتدرانه ، آگاهانه و با صلابت و بخصوص خود جوش مردم ( که بدون هیچگونه برنامه ریزی و دعوت قبلی از طرف مسئولین ) برگزار شد آب سردی بر همه توطئه ها و نیررنگ های دشمنان نظام و انقلاب بود که موجب یاس و نا امیدی در دل همه آنان شد.

 

جمشیدی بیان داشت:واقعه ی ۹ دی درسهای زیادی هم برای دوستان و هم برای دشمنان داشت از جمله درسها برای دوستان بصیرت و آگاهی و اقدام بموقع و هوشمندانه در تمام صحنه ها و عرصه های انقلاب و همچنین پیروی از فرامین مقام معظم رهبری در همه زمینه ها و از طرفی درسهایی هم برای کسانی که عمق انقلاب اسلامی را درک نکرده و یا مردم ایران اسلامی را نشناخته آَند داشت.

 

وی گفت:دشمنان در حماسه ۹ دی فهمیدند که پایه های نظام جمهوری اسلامی در قلوب تک تک مردم مومن انقلابی و خدا جوی ملت است و به هیج وجه قابل تزلزل نبوده و نیست و اینکه این مردم تا پای جان دست از نظام ،انقلاب،مقام معظم رهبری و آرمانهایشان برنخواهند داشت.

 

این کارشناس سیاسی در پایان افزود: وظیفه ما امروز درک درست و عمیق از حماسه ۹ دی و تبیین جوانب مختلف این حماسه عظیم و حس وقوع آن برای جامع و نسل جوان امروز است.

شنبه ۷ دی ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۰
کد خبر : 83160
بازدیدها: 320

پاسخی بگذارید »