سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

۸۳ مرد و ۱۵ زن کاندیداتوری خود را برای انتخابات شورای شهر و روستای شهرستان کرج اعلام کردند

danesheroz فروردین ۲۸, ۱۳۹۲ ۰
۸۳ مرد و ۱۵ زن کاندیداتوری خود را برای انتخابات شورای شهر و روستای شهرستان کرج اعلام کردند

فرماندار کرج گفت: در دومین روز ثبت نام از کاندیداهای انتخابات شهر و روستا در شهرستان کرج ۸۳ مرد و ۱۵ زن ثبت نام خود را کامل کردند

مهدی ایران نژاد  با بیان اینکه از صبح دوشنبه کار ثبت نام کاندیداها در فرمانداری و بخشداری های شهرستان کرج آغاز شده است، اظهار داشت: تاکنون ۹۸ نفر داوطلب در انتخابات شوراهای شهر و روستا شهرستان کرج ثبت نام کرده اند.

وی این آمار را تا پایان وقت اداری امروز سه شنبه اعلام کرد و بیان داشت: از تعداد داوطلبان ثبت نامی ۸۳ نفر مرد و۱۵ نفر زن هستند.

وی به تفکیک آمار در شهر و بخش های شهرستان اشاره کرد و تصریح کرد: در شهر کرج ۴۶ نفر در قالب ۳۳ مرد و ۱۳ زن ،۱۲ نفر در بخش آسارا در قالب ۱۱ مرد و یک زن و ۸ نفر مرد در بخش مرکزی شرکت کرده اند.

ایران نژاد گفت: در شهر گرمدره ۱۱ نفرمرد، در مشکین دشت ۳مرد و محمدشهر ۴مرد و یک زن، ماهدشت ۴مرد و کمالشهر ۹ مرد برای انتخابات تاکنون نام نویسی کرده اند.

فرماندار کرج تصریح کرد: ثبت نام از داوطلبان شوراهای شهر و روستای شهرستان کرج از روز ۲۶ فروردین تا اول اردیبهشت ماه سال جاری به مدت یک هفته همزمان با سراسر کشور انجام می شود و داوطلبان چهارمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا بایستی برای ثبت‌نام دارای شرایط مندرج در قانون شوراها باشند.

چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۶:۵۰
کد خبر : 12054
بازدیدها: 154

پاسخی بگذارید »