شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

همزمان با اعیاد شعبانیه

۸ پل عابر پیاده در کرج نورپردازی شد

danesheroz1 خرداد ۲۵, ۱۳۹۲ ۰
۸ پل عابر پیاده در کرج نورپردازی شد

دانش روز: مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج عنوان کرد: هشت پل عابر پیاده در سطح کرج در آستانه اعیاد شعبانیه نورپردازی شد

حسین صدرایی  افزود:  در این راستا پل های عابر پیاده، دانشگاه آزاد، بلوار بلال جنب شهرداری مرکز، بلوار خلج آباد، دهقان ویلای سوم، پل عابر پیاده شهید چمران، پل بلوار ارم، و پل های عابر پیاده واقع در خیابان شهید بهشتی، نور پردازی شد. وی با بیان اینکه، نورپردازی های شهری اولین اولویت سازمان زیباسازی است، اظهارداشت: اجرای این طرح به جد از سوی سازمان دنبال می شود.  این مسئول خاطرنشان کرد: سازمان زیباسازی با توجه به به این مهم نسبت به اجرای طرح های مرتبط با نورپردازی ها با بهره گیری از ایده و نظر کارشناسان زیباسازی اقدام کرده است که اجرای طرح شهاب سنگ بر روی درختان برخی محدوده های شهری از جمله بلوار جمهوری مصداقی از این اقدامات است. صدرایی عنوان کرد: اجرای طرح نور پردازی پل های عابر پیاده با هدف اجرایی شدن طرح های تدوین شده سازمان زیباسازی و با هدف ارتقاء ارائه کیفی خدمات در دستور کار این سازمان قرار گرفت.
اهمیت نورپردازی در شب  
مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج با اشاره به اهمیت نورپردازی در شب،  اظهارداشت: به منظور ارتقاء زیبایی منظر شهری و بهبود وضعیت نمای پل ها در هنگام شب، مرمت و نورپردازی پل های عابر پیاده همچنین سایر سازه های زیباسازی در دستور کار این سازمان قرار گرفته است. صدرایی ، بهبود نمای پل های عابر پیاده و پاکسازی فضای شهر را مهم ارزیابی کرد و با بیان اینکه، انجام این مهم در دستور کار سازمان قرار دارد، افزود: سازمان زیباسازی ضمن اجرای طرح های زیباسازی تاکید بسیار زیادی بر صیانت و نگهداری از مبلمان شهری دارد.

منبع:کامنا

شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۰۱
کد خبر : 27662
بازدیدها: 250

پاسخی بگذارید »