یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

۸ مصدوم در انفجار گاز شهری و واژگونی خودرو در کرج

danesheroz1 فروردین ۹, ۱۳۹۳ ۰
۸ مصدوم در انفجار گاز شهری و واژگونی خودرو در کرج

دانش روز: مرکز فوریت های پزشکی استان البرز اعلام کرد: انفجار گاز شهری و واژگونی یک خودروی سواری در شامگاه جمعه در کرج هشت مصدوم برجای گذاشت

به گزارش دانش روز،  معاون مرکز فوریت های پزشکی استان البرز گفت: در حادثه انفجار گاز شهری بر اثر نشت گاز دو مرد ۳۵ و ۳۸ ساله مصدوم شدند که به بیمارستان شهید مدنی کرج منتقل شدند .

ˈآرش رحمتیˈ ، افزود: مصدومان حادثه واژگونی یک دستگاه خودروی سواری در جاده اشتهارد نیز دو مرد، سه زن و یک نوجوان ۱۵ ساله بودند که آنان نیز به بیمارستان شهید مدنی منتقل شدند.

وی ، خاطرنشان کرد: تیم های امدادی مرکز فوریت های پزشکی استان البرز از آغاز طرح امدادی نوروز (۲۶ اسفندماه ۹۲) با حضور در مناطق مختلف شهری و جاده ای آماده ارایه خدمات به مردم هستند.

رحمتی گفت: از آغاز سفرهای نوروزی تاکنون ۲۴۱ نفر براثر تصادف جاده ای در البرز مصدوم و به مراکز درمانی انتقال یافتند .

وی افزود ازاین تعداد ۱۴۰ مورد مربوط به تصادفات درون شهری و ۱۰۱ مورد مربوط به تصادفات برون شهری بوده است.

معاون مرکز فوریت های پزشکی استان البرز یادآورشد : امدادگران مرکز فوریت های پزشکی استان البرز یک هزار و ۷۱۳ ماموریت امداد و نجات در جاده های استان انجام داده اند که ۳۰۲مورد آن تصادف بوده است .

رحمتی با بیان اینکه در اجرای طرح خدمات دهی نوروزی چهار ایستگاه سلامت از سوی مرکز فوریت های پزشکی در محورهای ارتباطی این استان مستقر شد است یادآورشد که در این مدت به ۲۶۱مسافر در این مراکز خدمات ارائه شده است.

منبع: ایرنا

شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۰
کد خبر : 102067
بازدیدها: 206

پاسخی بگذارید »