پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

۷۳۸ میلیون سهم در بورس تهران فروخته شد

danesheroz1 آبان ۱۲, ۱۳۹۲ ۰
۷۳۸ میلیون سهم در بورس تهران فروخته شد

دانش روز: شاخص کل بورس امروز یکشنبه در رقم ۷۳ هزار و ۷۶۶ واحد به کار خود پایان داد و مجموعا بیش از ۷۳۸ میلیون برگه سهم و حق تقدم در بورس اوراق بهادار تهران داد و ستد شد

 

 

به گزارش دانش روز، در داد و ستدهای روز جاری شاخص کل با رشدی آرام توانست در رقم ۷۳ هزار و ۷۶۶ به کار خود پایان دهد. در بازار امروز نمادهای بانکی بیشتر از سایر نمادها مرکز توجه بودند به این ترتیب که این نمادها در گروه های بیشترین تاثیر بر رشد شاخص، بیشترین حجم و ارزش معاملات و همچنین بیشترین رشد قیمت و صف خرید نمایندگانی داشتند تا نشان دهند این روزها مرکز توجه بازار سهام هستند.

همچنین در نتیجه داد و ستدهای روز جاری سرمایه گذاران تالار شیشه ای بیش از ۷۳۸ میلیون برگه سهم و حق تقدم را دست به دست کردند که ارزش این مبادلات رقمی بالغ بر ۳ هزار و ۳۲۹ میلیارد ریال بود.

در این روز ارزش روز بازار نیز نسبت به روز گذشته با رشدی نزدیک به یکهزار میلیارد تومان از رقم ۳۶۰ هزار میلیارد تومان عبور کرد. از سویی، شاخص کل با رشدی ۲۶۱ واحدی به عدد ۷۳ هزار و ۷۶۶  رسید.

شاخص صنعت نیز ۱۴۰ پله بالا رفت و شاخص بازار اول در حالی ۲۴ پله پایین آمد که شاخص بازار دوم با رشدی یکهزار و ۶۷۷ واحدی مواجه شد.

منبع:مهر

یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۲ - ۱۶:۵۶
کد خبر : 71761
بازدیدها: 173

پاسخی بگذارید »