چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

۷۰ نفر از بیماران هموفیلی جزو دانش‌آموزان و دانشجویان برتر البرز

danesheroz1 مرداد ۲۹, ۱۳۹۲ ۰
۷۰ نفر از بیماران هموفیلی جزو دانش‌آموزان و دانشجویان برتر البرز

دانش روز: رئیس کانون هموفیلی استان البرز گفت: در راستای شایسته سالاری و ترویج اشاعه فرهنگ و کسب دانش، در مراسمی که با حضور خیرین استان برگزار شد از تعداد ۷۰ نفر از بیماران هموفیلی استان که از دانش آموزان و دانشجویان برتر و نمونه استان هستند با اهدای هدایا تقدیر به عمل آمد.

به گزارش دانش روز، سینا منبع جود افزود: از مهمترین اهداف این مرکز حمایت و تشویق بیماران هموفیلی به  ادامه ی تحصیل می باشد که با همکاری واحد مددکاری این مرکز و مساعدت برخی از مشاورین و روانکاوان استان البرز روحیه ادامه تحصیل در بیماران واجد شرایط به طور ویژه ای نهادینه شده است، به گونه ای که علیرغم درد و رنج شدید بیماری و بروز معلولیت در برخی از  این عزیزان اشتیاق به ادامه  تحصیل و دستیابی به مدارج بالای علمی مهمترین هدف این بیماران است.

وی در ادامه تاکید کرد: اشتیاق ادامه تحصیل در این بیماران اینقدر زیاد است که در روزهای سخت  نقاهت و بروز دردهای شدید و با وجود امکان برخورداری از مرخصی  تحصیلی با مشقت فراوان سرکلاسهای درس حاضر می شوند و این چنین کارنامه های درخشانی را رقم می زنند.

منبع جود اظهار داشت: البته باید عنوان شود که بدون همیاری خیرین و یاوران کانون هموفیلی البرز امکان دستیابی به این مهم برای این مرکز و بیماران هموفیلی امکان پذیر نخواهد بود.

رئیس کانون هموفیلی استان البرز با اشاره به این موضوع گفت: ادامه تحصیل این بیماران با توجه به شرایط خاص بیماری آنها مستلزم ایجاد مراقبت های ویژه و توجه بسیار است، که غالبا با هماهنگی با مدارس غیر دولتی استان و همکاری مدیران و مربیان محترم مدارس انجام می پذیرد.

وی افزود: اما با عنایت به اینکه این عزیزان نیازمند بهره مندی از مدارس غیر دولتی دارای امکانات و آموزش و توجه خاصی هستند این مرکز در راستای تحقق این هدف مهم، از خیرین و نیکوکاران مساعدت و عنایت  ویژه ای را مسئلت می نماید، و از افراد خیر و نوعدوستی که علاقمند به همیاری ما در مورد حمایت از ادامه  تحصیل کودکان هموفیلی هستند می توانند با شماره تلفن های مرکز به شماره ۳۴۶۴۶۷۱۵-۰۲۶ و ۳۴۶۴۶۷۲۳-۰۲۶ و ۰۹۳۳۲۶۴۰۶۵۶ یا با شماره حساب بانک ملت شعبه چهارراه گلزار  به شماره ۹۳۱۰۱۰۵۸ و یا شماره کارت بانک ملت ۷۶۱۵ -۷۰۰۸-۳۳۷۷-۶۱۰۴ ما را یاری نمایند.

منبع جود در پایان افزود: در برپایی این مراسم، مجموعه شرکت لایکو به مدیریت مهندس زینی و مهندس خجسته این برنامه مار را یاری کردند که با ارائه محصولات شرکت به بیماران هموفیلی باعث شادی آنها و باعث ایجاد انگیزه در ادامه تحصیل در بین بیماران مرکز شدند.

منبع:مهر

سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۴
کد خبر : 52157
بازدیدها: 134

پاسخی بگذارید »