دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

۶۷ دانش آموز برگزیده جشنواره جوان خوارزمی تقدیرشدند

danesheroz1 آذر ۳۰, ۱۳۹۲ ۰
۶۷ دانش آموز برگزیده جشنواره جوان خوارزمی تقدیرشدند

دانش روز: درهفته پژوهش از ۶۷ نفر از برگزیدگان پانزدهمین جشنواره جوان خوارزمی، تجلیل به عمل آمد .

به گزارش دانش روز، همزمان با هفته پژوهش صبح روز سه شنبه ۲۶ آذر ماه با حضور وزیر علوم ،تحقیقات و فناوری ، دکتر سالار آملی معاون معاونت علمی رئیس جمهور ، مهندس زرافشان معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش، سویزی رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان ، دکتر الهیاری و ساعی دهقان دبیران بخش دانشجویی و دانش آموزی جشنواره و جمعی دیگر از شخصیت های علمی و فرهنگی وهمچنین اولیا ، دبیران راهنما ومسئولین برگزاری جشنواره در استان ها در مجموعه حضرت امام رضا (ع) سازمان پژوهشهای علمی وصنعتی ایران برگزار شد.

 در این مراسم که همزمان از رادیو دانش به طور مستقیم پخش می شد ۶۷ دانش آموز برگزیده الواح و تندیس های خود را دریافت کردند و در پایان با مسئولین حاضرعکس های یادگاری گرفتند.

  پس از برگزاری این مراسم دکتر فرجی دانا و همراهان از نمایشگاه طرح های دانش آموزان و دانشجویان منتخب بازدید کردند.

  در سالی که گذشت ۲۰۵۴۸ طرح از سوی دانش آموزان به دبیر خانه های استانی جشنواره ارسال شد که از این میان ۱۰۹۱ طرح در دانشگاه شهید رجایی بررسی و ۱۰۰ طرح برتر به جلسه داوری نهایی در وزارت علوم ارجاع گردید و نهایتاً هیات داوران ۴۲ طرح را به عنوان طرحهای برگزیده این بخش اعلام نمود.

  از نکات حائز اهمیت در جشنواره امسال مشارکت ۱۹ استان در طرحهای برگزیده است .شایان ذکر است پس از پایان مراسم هدایایی از طرف وزیر آموزش و پرورش به دانش آموزان برگزیده تقدیم شد.

شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۵
کد خبر : 81579
بازدیدها: 332

پاسخی بگذارید »