پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصی دانش روز:

نامه دانش آموزان ایرانی به کودک فلسطینی

danesheroz1 مهر ۹, ۱۳۹۲ ۱
نامه دانش آموزان ایرانی به کودک فلسطینی

سلام بر تو سلام بر تو ای کودک فلسطینی ممکن است که تو مرا نشناسی. ای کودک فلسطینی، من با تو ابراز همدردی می کنم و تو را دوست می دارم، تو نباید نا امید شوی چون همه مسلمانان جهان از شما حمایت می کنند و در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت می کنند و [&hellip

سلام بر تو

سلام بر تو ای کودک فلسطینی ممکن است که تو مرا نشناسی. ای کودک فلسطینی، من با تو ابراز همدردی می کنم و تو را دوست می دارم، تو نباید نا امید شوی چون همه مسلمانان جهان از شما حمایت می کنند و در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت می کنند و به اسرائیل و امریکا نشان می دهند که تا آخرین قطره خونشان از فلسطین دفاع می کنند و نشان می دهند که بیدارند و در برابر حمله آنها هوشیارند و با این کارشان آمریکا و اسرائیل را می ترسانند. من هم در راهپیمایی شرکت می کنم. کاش تو هم یک نامه برای من می فرستادی و از قدس و بیت المقدس تعریف می کردی. من می دانم که اسرائیل شصت سال است که قدس را اشغال کرده و بسیاری از مردم فلسطین را بی خانمان کرده است و اما تا به حال نتوانسته است که تمام فلسطین را به چنگ بیاورد. من با این که یک کودک یهودی هستم اما آرزو می کنم که هر چه زودتر قدس آزاد شود و شما به سرزمین های پدریتان بازگردید.

                                                                               محمدجواد جلالی

قلم برمی دارم که بنویسم، اما گویا قلم هم توانایی نوشتن وصف این ظلم را ندارد که اگر بخواهد بنویسد باید از ۶۴ سال جنایت در خاک فلسطین بنویسد. ظلم و ستمی که در اذهان مردم دنیا ثابت شده است.از قلمم می خواهم بنویسد؛ می گوید: از کجایش بنویسم که حتی از یادآوری آن عاجز هستم، اما بگذار چند خطی از این کودکان معصوم فلسطینی بنویسم که این روزها تنها خون، گلوله، خرابی، ناله و مرگ را شاهدند که شاید تنها دلخوشی آنان این باشد که صباحی دیرتر بمب و گلوله بر سرشان فرود آید. تا امروز کودکانی در آغوش مادرانشان به خواب رفته و چشم نگشوده اند بلکه به خواب دیگری رفته اند. کودکان زیادی در میان دود و آتش بدون دارو و غذا روی تختهای بیمارستان در برابر چشم مادرانشان درد می کشند و خاموشند. کودکان غزه برای مرگ به دنیا نیامده اند، کودکان غزه این روزها تلخ ترین روزهایشان را تجربه می کنند. ما می خواهیم بگوییم که همیشه در غم و شادی با هم هستیم و با هم خواهیم ماند، دشمن شما دشمن ما هم هست و تا آخرین نفس با هم در برابر دشمن متجاوز و خون خوار می ایستیم و شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ ببرامریکا سر دهیم.

                                                                              نسیم جمشیدی کیهان

سلام کودک فلسطینی اسم من عاطفه عصاره است. وقتی من تلویزیون را روشن می کنم و تصویر شما را می بینم دلم برای همه تان می سوزد مخصوصا” برای کودکان آواره که پدر و مادر و خانواده شان را از دست داده اند و روز و شبشان را بسختی زیادی به پایان می رسانند. من برای شما آرزو می کنم که یک روزی شما هم در آرامش و امکانات فراوان زندگی کنید. همیشه به یادتان هستم.

                                                                             عاطفه عصاره 

سلام کودکان فلسطینی من شادی ظاهر طحان هستم و از ایران برای شما نامه می نویسم. من خیلی برای شما ناراحت هستم. هر وقت اسم فلسطین را می شنوم به یاد شما می افتم. من اسرائیل را دوست ندارم چون شما را اذیت می کند. برای شما خیلی ناراحتم که پدر و مادر و خانواده هایتان مرده اند و شما بی سر پناه و آواره شده اید. امیدوارم زودتر سر زندگی خودتان برگردید و دیگر اسرائیل شما را اذیت نکند.

                                                                            شادی ظاهرطحان

سلام کودک فلسطینی، امیدوارم هر جا باشی حالت خوب باشد. از این که می بینم زخمی و ناراحت هستی غمگینم. این را بدان که هر جا باشی به یاد تو هستم و خواهم ماند. هر وقت کاری می کنم به یاد شما می افتم. من شما را خیلی دوست دارم.

                                                                           مینا صبور

سلام! من شما را دوست دارم و تحسینتان می کنم. برای شما خوشحالم ، چون شما کودکان و نوجوانان فلسطینی، پدران و مادرانی دارید استوار، خواهر و برادرانی صبور و نفسی دارید قوی برای مبارزه با تیر و ترکش.

                                                                               شیرین خلقتی

سلام دوست سختی کشیده من …

امیدوارم هرچی زودتر حالت خوب بشه و بتونی دوباره برگردی پیش خانوادت و بتونی از کشورت دفاع کنی. از تو می خوام با سختی هات بسازی و به آینده امیدوار باشی و مطمئن باشی خدا همیشه محافظ و نگه دار توست.

 

                                                                             سارا ثقفی

 

سلامی به گرمای محبت

دوستان عزیزم من شما را نمی شناسم ولی می دانم که شما در سختی فراوانی زندگی می کنید واز تحصیل کردن محروم مانده اید ولی دوسستان من بدانید که اجر شما با خداست .

ایران مبارکی

سلام , سلامی به گرمی خون های از دست رفته شما .

برای شما آرزوی پیروزی می کنم .

 

میترا اسدالله پور

سلام من شقایق هستم از کشور ایران و خیلی خوشحال هستم از اینکه به شما نامه می نویسم .

من می خواهم شما را به خاطر این همه استقامت تحسین کنم . به امید روزی که شما هم  مثل

 بقیه کودکان در صلح و صفا زندگی  کنید .    

شقایق سلطانی 

 

سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۹
کد خبر : 63548
بازدیدها: 4,434

یک دیدگاه »

  1. elahe اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۴ در ۳:۵۰ ب٫ظ - Reply

    سلاااااااااااااااااام….
    خیلی قشنگ بود….
    ممنونم….
    با تشکر…

پاسخی بگذارید »