شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

۶۳ استاد دانشگاه علمی کاربردی البرز تجلیل شدند

danesheroz اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۲ ۰
۶۳ استاد دانشگاه علمی کاربردی البرز تجلیل شدند

ه مناسبت روز معلم در همایشی ۶۳ مدرس و اساتید دانشگاه علمی کابردی استان البرز مورد تجلیل قرار گرفتند

در آستانه روز معلم همایش تجلیل از اساتید و مدرسان علمی دانشگاه های علمی کاربردی استان البرز در مجتمع فرهنگی میلاد کرج برگزار شد.

در این همایش که با حضور جمع بی شماری از اساتید و مدرسان دانشگاه های علمی کابردی استان البرز همراه بود؛ تعداد ۶۳ استاد در دانشگاه های علمی کاربردی البرز تجلیل شدند.

مسئول دانشگاه علمی کاربردی استان البرز سید محمد باقر حسینی در حاشیه این مراسم گفت: اساتید ممتاز این دانشگاه در مراکز زر ماکارون، داروگر و صنایع غذایی و همچنین مرکز آموزش علمی کاربردی امام خمینی (ره ) وزارت جهاد کشاورزی مستقر در کرج به تدریس دانشجویان در رشته های مختلف می پردازند.

وی افزود: استان البرز از نظر امکانات تحصیلی، حضور اساتید و دانشجویان از توانمندی بالایی برخوردار است و درصدد هستیم تا با یک برنامه ریزی صحیح و اساسی تعداد مراکز و اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی را در این استان توسعه و گسترش دهیم.

حسینی یادآور شد: آموزش بیش از ۶۵۰ نفر از مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی البرز در مرکز تربیت مربی پژوهش های فنی و حرفه ای که اخیراً انجام شده؛ خود نشان از کیفی سازی سطح آموزش در مراکز دانشگاهی علمی کاربردی است.

وی عنوان کرد: در حال حاضر اساتید دانشگاه های علمی کاربردی استان البرز در ۳۰ مرکز کار تدریس انجام می دهند.

در حاشیه این مراسم یکی از مدرسان ممتاز و جوان این دانشگاه که در مرکز علمی کاربردی هلال احمر به تدریس مشغول است؛ در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: مدت ۵ سال است که به کار تدریس می پردازم.

این استاد دانشگاه افزود: رشته ام مترجمی زبان انگلیسی است و در یکی از مراکز علمی کاربردی هلال احمر به تدریس مشغول هستم.

متیرا حسینی درباره رمز موفقیت خود نیز اینطور ذکر کرد که این موضوع را باید از افرادی که من را انتخاب کرده اند بپرسید؛ ولی من بیشتر سعی می کنم شیوه های تدریس را که از اساتیدم آموخته ام پیاده سازی کنم.

وی عنوان کرد: همواره در زندگی و به ویژه تدریس برنامه ریزی دارم و طبق برنامه مشخص و مدونی فعالیت می کنم.

پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۸:۳۶
کد خبر : 13985
بازدیدها: 178

پاسخی بگذارید »