یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

۶۰ تن آسفالت در خیابان برغان کرج توزیع شد

danesheroz2 تیر ۱۸, ۱۳۹۲ ۰
۶۰ تن آسفالت در خیابان برغان کرج توزیع شد

دانش روز:مدیر منطقه ۱ شهرداری کرج از توزیع ۶۰ تن آسفالت در خیابان برغان و ادامه نهضت آسفالت در معابر این منطقه خبر داد

به گزارش دانش روز، حسن مدیرروستا از ادامه روند اجرای عملیات آسفالت در منطقه خبر داد و گفت: به همت واحد عمران منطقه عملیات آسفالت در خیابان برغان و روبروی مسجد امام سجاد(ع) انجام گرفت که بر اساس آن میزان ۶۰ تن آسفالت در منطقه توزیع شد.
نیاز این معبر ۳۰۰ تن است
مدیرروستا با بیان اینکه با توزیع این میزان آسفالت، روکش خیابان‌های مذکور انجام گرفته است، افزود: نیاز این منطقه در حوزه آسفالت حدود ۳۰۰ تن می باشد که این اقدام با همکاری واحد عمران در مراحل بعدی به انجام خواهد رسید. وی همچنین از اجرای عملیات آسفالت در ورودی خیابان چالوس به سمت بلوار استقلال به میزان ۸۰ تن خبر داد و گفت: تمامی اقدامات فوق در راستای بهسازی محیط شهری برای تسهیل تردد شهروندان و در ادامه تحقق نهضت آسفالت در منطقه صورت گرفته است. مدیر منطقه ۱ شهرداری کرج اضافه کرد: در ادامه این اقدامات همچنین سطح مرکز CNG سه راه عظیمیه با بهره‌گیری از ۵۰ تن آسفالت، روکش شد. این مسئول به اجرای کامل عملیات زیرسازی در تقاطع گلستان دوازدهم و امتداد خیابان خورشیدی اشاره و اضافه کرد: به زودی سایر خیابان‌های منطقه نیز مورد عملیات زیرسازی، تراش و آسفالت قرار خواهد گرفت.
دیدار با خانواده‌ معظم شهدا در آخرین روز ماه شعبان
مدیرروستا در ادامه به در پیش بودن ایام ماه مبارک رمضان در این منطقه اشاره کرد و اظهار داشت: به همین مناسبت در معیت فرماندهی و مسئولان حوزه ۱۱ شهید همت بازدیدی از تعدادی خانواده‌های معظم شهدا صورت گرفت. وی این خانواده‌ها را شامل خانواده های معظم شهید حسن کوچک‌پور و علی الهیاری خواند و ادامه داد: طی این دیدار خانواده گرانقدر این شهدای معزز،‌ به بیان خاطراتی از شهدای خود پرداخته و از مسئولان خواستند راه سرخ شهدا را به درستی احیا کرده و ادامه دهند. مدیر منطقه ۱ شهرداری کرج در پایان تاکید کرد: این منطقه آمادگی خود را برای ارائه هر گونه خدمات به خانواده‌های معزز شهدا اعلام می دارد.

منبع: کامنا

سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۶
کد خبر : 36023
بازدیدها: 214

پاسخی بگذارید »