پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

۵ محصول جدید “سایپا” در سال جاری

28 danesheroz خرداد ۱۵, ۱۳۹۲ ۰
۵ محصول جدید “سایپا” در سال جاری

دانش روز : خودروهای تیبا هاچ بک، وانت سایپا ۱۵۱، خودرو B90، وانت دوکابینه ریچ و محصولات ایکس ۱۰۰ AMT در سال جاری به تولید انبوه خواهند رسید

به گزارش  دانش روز ، گروه خودروسازی سایپا در سال جاری ۵ محصول جدید به بازار ارائه خواهد داد.

بر این اساس؛ خودروهای تیبا هاچ بک، وانت سایپا ۱۵۱، خودرو B90، وانت دوکابینه ریچ و محصولات ایکس ۱۰۰ AMT در سال جاری به تولید انبوه خواهند رسید.
بر اساس این گزارش؛ گروه خودروسازی سایپا در راستای منویات مقام معظم رهبری و با رویکرد خلق حماسه اقتصادی در حوزه صنعت بویژه در صنعت خودروسازی، تولید انبوه خودرو تیبا ۲ را در سالن تازه تاسیس آن با امکانات و تکنولوژی های فوق پیشرفته آغاز کرد.
این پروژه باهمت کارشناسان، مدیران و صنعتگران گروه خودروسازی سایپا به مرحله تولید آزمایشی رسیده است و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، خودرو تیبا ۲ (تیبا هاچ بک) تا تیرماه سال جاری به تولید انبوه خواهد رسید.
در این خصوص ناصر آقامحمدی قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در توسعه محصول اظهار داشت: سال ۹۲ سالی پرمحصول با برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری بر روی تحقیق و توسعه در سایپا است به‌گونه‌ای که با انجام مطالعات گسترده قصد داریم سرمایه‌گذاری‌های جدیدی را در حوزه نوآوری انجام داده و سبد محصولات خود را تا پایان سال ارتقاء دهیم.
وی با اشاره به سرمایه‌گذاری‌های صورت گرفته در زمینه ظرفیت‌سازی و توسعه خطوط تولید در گروه خودروسازی سایپا خاطرنشان کرد: عزم سایپا برای انتقال سرمایه‌گذاری‌ها به حوزه تحقیق و توسعه و نوآوری جدی بوده و تلاش می‌کنیم در فعالیت مجموعه‌های دانش بنیان و مهندسی در سایپا رونق ایجاد کنیم.
مدیرعامل شرکت سایپا کاشان تلاش برای تولید و عرضه محصول با استفاده از نام و برند تجاری سایپا را حائز اهمیت دانست و تاکید کرد: تلاش می‌کنیم ضمن همکاری با شرکت‌های معتبر خارجی در زمینه عرضه محصولات جدید، مطابق با نیاز و ذائقه مشتریان و همچنین دانش روز، سهم بازار داخلی و خارجی خود را با تکیه بر برند و نشان تجاری سایپا افزایش دهیم.
وی سرمایه‌گذاری در زمینه تحقیق و توسعه را برنامه‌ای زیربنایی برای اعتلای گروه سایپا در آینده عنوان کرد و گفت: اساس کار هر صنعتی تحقیق و توسعه است و هنگامی که ما با این دیدگاه برنامه‌ریزی کنیم، آینده گروه خودروسازی سایپا بسیار روشن و امیدوارکننده خواهد بود.
آقامحمدی از برنامه‌ریزی برای ایجاد دو پلت‌فرم جدید در سایپا خبر داد و تصریح کرد: مطالعات لازم برای ایجاد دو پلت‌فرم جدید و تولید سه خودرو با نام و برند سایپا در دستور کار قرار گرفته و مطابق برنامه‌های زمان بندی شده از اوایل سال ۹۴ این محصولات تولید و عرضه خواهند شد.
وی همچنین ایجاد ظرفیت تولید محصولات جدید در شرکت‌های سایپا، پارس خودرو، زامیاد، سایپا کاشان و بن رو را برای تولید خودروهای جدید یادآور شد و عنوان کرد: از اوایل سال آینده شاهد تولید چندین خودرو جدید با همکاری طرف‌های خارجی در شرکت‌های یاد شده خواهیم بود.
منبع : باشگاه خبرنگاران
چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۱۶
کد خبر : 24044
بازدیدها: 349

پاسخی بگذارید »