پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

۵ حیوانی که هنرمند شدند +عکس

danesheroz1 اسفند ۲, ۱۳۹۲ ۰
۵ حیوانی که هنرمند شدند +عکس

دانش روز: حیوانات همیشه دنیای زیبایی دارند و می توانند انسان ها را شگفت زده کنند. یکی از این موارد بسیار جالبی که در مورد حیوانات گفته می شود نقاشی کردن آن ها است

به گزارش دانش روز، نقاشی هنری است که استعداد بسیار بالایی لازم دارد و البته برخی از حیوانات نیز هستند که علاقه به این کار دارند و البته با پشتکار مربیانشان توانسته اند مهارت نقاشی کردن را بیاموزند.

فیل نقاش

چند سالی است که در شمال تایلند یک فیل بسیاری از جهانگردان را به سمت خودش جذب می کند. او بعد از چندسال تمرین این روزها نقاشی های بسیار زیبایی در سطح خودش می کشد. این فیل که “جومبو” نام دارد می تواند وسایلی که در مقابلش هست را به راحتی نقاشی کند.

اسب نقاش

“مترو متیور” یک اسب مسابقه است که تابه حال جوایز زیادی را در مسابقات اسب دوانی کسب کرده است اما بعد از سال ها مسابقه دچار مصدومیت زانو شد و پس از آن به فروش گذاشته شد. در اینجا بود که توسط یک نقاش خریداری شد و پس از آن مشغول نقاشی کردن شد. این اسب قلمو را با دهان نگاه می دارد و نقاشی های متفاوتی را می کشد که پول فروش آن ها برای اسب های مصدوم خرج می شود.

شامپانزه هنرمند

به نوعی می توان اولین حیوان نقاش را شامپانزه ای به نام “کونگو” دانست که در سال ۱۹۵۴تا ۱۹۶۴ نقاشی های بسیاری را کشیده است که البته پس از آن جانش را از دست داد او در این مدت نزدیک به ۴۰۰ نقاشی مختلف کشیده بود که بسیاری از نقاشان حرفه ای نیز از آن تمجید کرده بودند. حتی میگویند پیکاسو نیز یکی از طرفداران او بوده است.

پلنگ هنرمند

یک پلنگ آمریکایی در یکی از باغ وحش های این کشور نقاشی های مختلفی را می کشد که بسیاری از آن ها با قیمت های بالا به فروش می رسد. او از سال ۲۰۰۵ به این کار مشغول است و البته کارهایش را نمی توان نقاشی دانست چرا که بسیار ساده ولی زیبا هستند. برخی از نقاشی های او تا ۲۰۰۰ دلار نیز فروش رفته است.

فک نقاش

یک جفت فک دریایی چندسالی است که توریست های زیادی را به سمت خودشان جذب می کنند. این فک ها که در یکی از پارک های چین زندگی می کنند هرشب نمایش هایی را اجرا می کنند و در انتها نقاشی هایی را می کشند که با قیمت های بالا و در حدود ۱۰۰۰ دلار به فروش می رسد. این دو فک که مورگان و آیرو نام دارند توانایی جالبی در کشیدن نقاشی های بامزه دارند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۰:۵۴
کد خبر : 94692
بازدیدها: 305

پاسخی بگذارید »