چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

۳۴۰۹ نفر در البرز بر سکوی رقابت انتخاباتی ایستادند

danesheroz اردیبهشت ۳, ۱۳۹۲ ۰

رئیس کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان البرز آمار ثبت نام داوطلبان چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را تفکیک شهرستان های این استان رسماً اعلام کرد.

ابراهیم کردلو  همزمان با پایان یافتن مهلت ثبت نام داوطلبان چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان البرز؛ آخرین آمار ثبت نام شدگان در این دوره انتخابات را تعداد ۳ هزار و ۴۰۹ نفر اعلام کرد.

۱۴۰۳ نفر  در شهرستان کرج ثبت نام کردند
وی افزود: بر همین این اساس به تفکیک شهرهای استان البرز، در شهرستان  کرج  یک هزار و ۴۰۳ نفر و به تفکیک، در فرمانداری کرج ۸۸۴ نفر، بخشداری مرکزی کرج ۱۳۴ نفر و در بخشداری آسارا نیز ۳۸۵ نفر نسبت به ثبت نام خود اقدام کرده اند.
ثبت نام ۹۶۹ نفر در شهرستان ساوجبلاغ
عضو ستاد انتخابات استان البرز همچنین تعداد ثبت نام شدگان چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان ساوجبلاغ را ۹۶۹ نفر اعلام کرد و گفت: در این راستا در فرمانداری شهرستان ساوجبلاغ ۲۴۳ نفر، بخشداری مرکزی ساوجبلاغ ۳۰۱ نفر، در بخشداری چهارباغ ۲۲۱ نفر و در بخشداری چندار نیز ۲۰۴ نفر ثبت نام کرده اند.
ثبت نام ۳۹۲ نفر در شهرستان نظرآباد
سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری البرز در ادامه تعداد ثبت نام شدگان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را در شهرستان نظرآباد ۳۹۲ نفر ذکر کرد و یادآور شد: در شهرستان نظرآباد نیز به تفکیک؛ در فرمانداری شهرستان نظرآباد ۱۰۲ نفر، بخشداری مرکزی نظرآباد ۱۴۳ نفر و بخشداری تنکمان نیز ۱۴۷ نفر ثبت نام کرده اند.
۵۰۰ نفر در طالقان ثبت نام کردند
وی ادامه داد: شهرستان طالقان نیز از دیگر شهرستان های استان البرز است که در مجموع ۵۰۰ نفر نسبت به ثبت نام خود در چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ثبت نام  کرده اند که به تفکیک در فرمانداری این شهرستان ۲۸ نفر، بخشداری مرکزی ۲۰۸ نفر و بخشداری بالا طالقان نیز ۲۶۴ نفر حضور خود را در انتخابات اعلام کردند.
۱۴۵ نفر ثبت نام شده در شهرستان اشتهارد
کردلو در رابطه با آمار  ثبت نام کاندیداهای شهرستان اشتهارد نیز گفت: در شهرستان اشتهارد نیز در مجموع ۱۴۵ نفر ثبت نام کرده اند. در این راستا ۵۵ نفر در فرمانداری شهرستان اشتهارد، بخشداری مرکزی ۴۷ نفر و بخشداری پلنگ آباد ۴۳ نفر ثبت نام کرده اند.
ثبت نام بیش از ۳ هزار داوطلب مرد و ۲۷۶ داوطلب زن 
سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری البرز همچنین یادآور شد: از مجموع ۳ هزار و ۴۰۹ نفر داوطلب چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در سطح استان البرز، ۳ هزار و ۱۳۳ نفر مرد و ۲۷۶ نفر زن هستند.
بیش از ۱۰۰۰ داوطلب شورای شهر و ۲۰۰۰ داوطلب شورای روستایی
به گفته وی تعداد کل داوطلب شوراهای اسلامی شهرها یک هزار و ۳۱۲ نفر و تعداد کل داوطلبان شوراهای اسلامی روستاهای استان ۲ هزار و ۹۷ نفر هستند.
در مجموع  باید گفت ” ۳ هزار و ۴۰۹ نفر” برای شرکت در ماراتن انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا  به مرحله دوم جهت رسیدگی به صلاحیت هایشان راه یافتند.
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۸:۰۵
کد خبر : 12734
بازدیدها: 248

پاسخی بگذارید »