سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

۲۵ اسفندماه، آخرین فرصت برای لغو رزرو

danesheroz اسفند ۱۸, ۱۳۹۲ ۰
۲۵ اسفندماه، آخرین فرصت برای لغو رزرو

دانش روز : مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه رزرو اینترنتی اسکان نوروزی فرهنگیان تا ۲۰ اسفند ماه سال جاری ادامه دارد، گفت: افرادی که بخواهند رزرو اینترنتی خود را لغو کنند،‌ تنها از ۲۱ تا ۲۵ اسفند فرصت دارند

فرشید سیاری درباره این که فرهنگیان در ایام نوروز از چه طریقی می‌توانند با ستادهای اسکان نوروزی ادارات آموزش و پرورش و یا وزارتخانه در ارتباط باشند، گفت: ستاد مرکزی اسکان با شماره تلفن (۱۱-۸۲۲۸۷۰۱۰) آماده پاسخگویی به مشکلات و انتقادات و پیشنهادات فرهنگیان است، ضمن آن که در بنرهای نصب شده در مبادی ورودی تمامی استان‌ها و شهرستان‌ها، تلفن‌های ستاد اسکان شهرستان‌ها نیز آماده پاسخگویی به فرهنگیان در ایام نوروز است.

وی افزود: از زمان آغاز رزرو اسکان فرهنگیان تاکنون بیش از ۶۰۰۰ متقاضی فرهنگی جهت استفاده از مراکز اسکان آموزش و پرورش را داشتیم که این رقم نسبت به سال گذشته افزایش دارد و پیش‌بینی می‌شود امسال در بخش اسکان حضوری نیز این افزایش وجود داشته باشد.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: آغاز پذیرش در مراکز اسکان از عصر ۲۸ اسفند ماه سال جاری تا عصر ۱۲ فروردین ۹۳ خواهد بود.

به گفته سیاری، آموزش و پرورش امسال تمام تلاش خود را به کار گرفته تا خدمات اسکان را با کیفیت بالاتری نسبت به سال گذشته ارائه دهد.

یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۳
کد خبر : 97414
بازدیدها: 183

پاسخی بگذارید »