پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

۲۵عنوان مقاله برتر درحوزه مادری منتشر می شود

danesheroz اردیبهشت ۸, ۱۳۹۲ ۰
۲۵عنوان مقاله برتر درحوزه مادری منتشر می شود

تهران- دبیر همایش نقش مادری و زن تراز انقلاب اسلامی اعلام کرد: ۲۵ مقاله برتر که از سوی استادان و علمای حوزه علمیه به این همایش ارسال شده در قالب کتاب و با موضوع مادری منتشر می شود

به گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا، ˈابوالفضل اقبالیˈ روز سه شنبه با اشاره به برگزاری آیین اختتامیه همایش نقش مادری و زن تراز انقلاب اسلامی دردهم اردیبهشت ماه جاری در تهران افزود: در مجموع ۳۶۳مقاله در حوزه نقش مادری در خانواده و اجتماع به دبیرخانه این همایش ارسال شده است.

وی در جمع خبرنگاران اضافه کرد از این تعداد، ۱۵۴مقاله مورد تایید اساتید قرار گرفته است .

اقبالی، با بیان اینکه این همایش با همکاری مرکز مطالعات راهبردی جبهه فکری انقلاب اسلامی و مرکز مطالعات زن و خانواده حوزه علمیه خواهران قم برگزار می شود گفت: نخستین حلقه از سلسله همایش های مادری و زن تراز انقلاب اسلامی آذر ماه سال گذشته با هدف دستیابی به یک الگو کامل و جامع از زن آغاز شد.

وی با بیان اینکه متاسفانه هنوز برنامه ها و سیاست های کاملی در حوزه زنان و تدوین یک الگو جامع از زن تراز انقلاب اسلامی محقق نشده است گفت: ما باید با برگزاری این گونه همایش ها جایگاه تربیتی نقش خانواده که بیشترین نقش آن برعهده زن است را در قالب نقش مادری به جامعه معرفی کنیم.

دبیر نخستین همایش مادری و زن تراز انقلاب اسلامی با اشاره به انجام ۱۵ مصاحبه با استادان حوزه و دانشگاه درباره ˈزن و خانوادهˈ افزود: علاوه بر آن ویژه نامه ۱۵۰ صفحه ای به قلم نخبگان حوزه زن و خانواده را منتشر می کنیم که در روز همایش به شرکت کنندگان ارائه می شود.

اقبالی با اشاره به طراحی نرم افزار ˈمادریˈ، افزود: این نرم افزار چند رسانه ای در قالب متن، عکس و فایل کتاب و برنامه های سخنرانی به شرکت کنندگان همایش ارائه می شود.

وی افزود: علاوه بر آن سایت ˈمادریˈ به آدرس www.madari.ir راه اندازی می شود که پس از برگزاری همایش به عنوان سایت ˈسبک زندگی مادران انقلاب اسلامیˈ ادامه کار می دهد که این سایت خبری، تحلیلی و توصیفی خواهد بود.

اقبالی با اشاره به برگزاری کارگاه مادری با عنوان ˈمهارت های مادریˈ در روز همایش، گفت: بر اساس تحلیل ما، انقلاب اسلامی گامی به سوی تمدن سازی است و در این شرایط ارزش ها و عقاید یک نسل مطرح است که برای تبدیل شدن آن به تمدن، باید از یک نسل به نسل دیگر این ارزش ها منتقل شود.

یکشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۰
کد خبر : 13322
بازدیدها: 235

پاسخی بگذارید »