سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

شور حضور مردم از آغازین ساعات رای گیری نشان از تحقق حماسه سیاسی در کشور دارد

danesheroz2 خرداد ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
شور حضور مردم از آغازین ساعات رای گیری نشان از تحقق حماسه سیاسی در کشور دارد

دانش روز، فرماندار کرج گفت: حضور پرشور مردم پای صندوق های رای از آغازین ساعات شروع رای گیری نشان از تحقق حماسه سیاسی در کشور دارد

به گزارش گروه سیاسی دانش روز،  مهدی ایران نژاد با اشاره به شور و نشاط انتخاباتی حاکم بر فضای شهر کرج اظهار داشت: مردم کرج هم پای سایر هموطنان در اقصی نقاط کشور از آغازین ساعات شروع رای گیری در شعب اخذ رای حاضر شده بودند.

وی افزود: این شور حضور نشان از تحقق حماسه سیاسی در کشور دارد و بی شک خط بطلانی خواهد بود بر توطئه ها و نقشه های شوم دشمنان داخلی و خارجی کشور.

ایران نژاد تصریح کرد: شور و نشاط انتخاباتی در همه دوره های برگزاری انتخابات های مختلف در کشور وجود داشت اما این بار این فضا متفاوت تر از همیشه است و مردم با عزمی جدی تر و گام هایی استوارتر با شور و شعور بیشتر پای صندوق های رای حاضر شده اند.

مردم در همان ساعات اول مشت محکم خود را بر دهان یاوه گویان کوبیدند

وی تاکید کرد: این حضور گسترده در اولین ساعات آغاز رای گیری نشان از بصیرت بالا و درک سیاسی وسیع مردم ایران دارد چرا که در همان ساعات اول شروع رای گیری مشت محکم خود را بر دهان یاوه گویان کوبیدند.

فرماندار کرج با تاکید بر فراهم بودن همه زیرساخت های لازم برای رای گیری در شهرستان کرج گفت: بی شک کرج همپای سایر شهرهای دیگر ایران در این انتخابات حماسه آفرین خواهد بود.

ایران نژاد افزود: در حال حاضر ۷۸۵ شعبه اخذ رای در شهرستان کرج فعال است و همه شعب شاهد حضور گسترده و چشمگیر مردم برای شرکت در انتخابات و تعیین سرنوشت کشورشان است.

منبع: فرمانداری کرج

جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۷
کد خبر : 26622
بازدیدها: 267

پاسخی بگذارید »