شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

امام جمعه کرج:

۲۴ خرداد روز خلق حماسه سیاسی است

28 danesheroz خرداد ۱۷, ۱۳۹۲ ۰
۲۴ خرداد روز خلق حماسه سیاسی است

دانش روز : امام جمعه شهرستان کرج گفت: روز ۲۴ خرداد مردم با بصیرت و ولایی ایران اسلامی با حضور در پای صندوق‌های رای حماسه‌ای بزرگ خلق خواهند کرد

به گزارش دانش روز ،  نماز سیاسی و عبادی این شهرستان امروز نیز با حضور اقشار مختلف مردمی و مسئولان شهری برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محسن کازرونی در خطبه‌های دوم نماز ضمن دعوت خود و نمازگزاران به تقوی الهی با اشاره به در پیش بودن چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: مردم ما با آگاهی و بصیرت بار دیگر در پای صندوق‌های رای حضور یافته و با حضور حماسی خود کاندیدای اصلح را انتخاب خواهند کرد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر دشمنان ملت ایران به دنبال دروغ‌ پراکنی و تخریب روحیه مردم هستند تا آن‌ها را نسبت به حضور در پای صندوق‌های رای ناامید کنند.

نماینده مردم استان‌های تهران و البرز در مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: دشمنان مردم ما را نمی‌شناسند و نمی‌دانند وقتی ولایت آن‌ها را به خلق حماسه دعوت فرمایند، همه با حضوری ملی و حماسی در پای صندوق‌های رای حاضر خواهیم شد.

* مردم به کاندیدایی رای می‌دهند که مقاوم و شجاع باشد

کازرونی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری به تشریح ویژگی‌های یک کاندیدای اصلح پرداخت و گفت:

داشتن صداقت، ایمان، عدالت‌مداری، مخالفت و مبارزه با فساد، آگاهی و بصیرت، پاکی و خوشنامی، درایت و کاردانی و شجاعت از جمله مهمترین ویژگی‌های یک کاندیدای اصلح است.

وی ادامه داد: مردم ما باید به فردی رای دهند که خط مقاومت در برابر استکبار را با اعتقاد و ایمان راسخ تداوم بخشد.

خطیب جمعه کرج همچنین تاکید کرد: فردی که سکان هدایت کشور را در دست می‌گیرد باید به مشکلات و کاستی‌ها و نیازهای امروز آگاه بوده و برای رفع مشکلات مردم به ویژه در حوزه اقتصادی برنامه‌ای مدون و کارآمد داشته باشد.

کازرونی به وظائف مردم در انتخابات نیز اشاره کرد و گفت: برای حفظ انقلاب اسلامی و خنثی‌سازی توطئه دشمنان باید حضوری حماسی در پای صندوق‌های رای داشته باشیم و اجازه ندهیم دشمنان اسلام و انقلاب از غفلت ما سوءاستفاده کنند.

وی در پایان اظهار داشت: حضور حداکثری در انتخابات نقش بسیار مهمی در سربلندی و عزت ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی دارد و به طور قطع در روز ۲۴ خرداد مردم با بصیرت و ولایت‌مدار ایران اسلامی حماسی بزرگ خلق خواهند کرد.

 

منبع : فارس

جمعه ۱۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۲:۲۹
کد خبر : 24515
بازدیدها: 359

پاسخی بگذارید »