جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

۲۳۰ ورزشکار کرجی عازم حرم مطهر امام خمینی(ره) شدند

danesheroz خرداد ۱۲, ۱۳۹۲ ۰
۲۳۰ ورزشکار کرجی عازم حرم مطهر امام خمینی(ره) شدند

دانش روز :مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز از اعزام ۲۳۰ ورزشکار کرجی به حرم مطهر امام خمینی (ره) خبر داد

علیرضا جوانمردی ظهر امروز در مراسم بدرقه کاروان ورزشکاران این استان اظهار داشت: ورزشکاران در تمام برهه‌ها در صف اول بودند و این بار نیز برای بیعتی دوباره با آرمان‌های امام راحل عازم حرم مطهر امام خمینی (ره) شدند.

وی افزود: ورزشکاران به عنوان الگویی برای جوانان محسوب می‌شوند لذا آنان با تبعیت از منویات مقام معظم رهبری و به منظور بیعت با آرمان‌های امام و انقلاب در حرم امام خمینی(ره) حاضر می‌شوند و در مراسم‌های مختلف و سالگرد عروج ملکوتی امام راحل شرکت خواهند کرد.

این مسئول تأکید کرد: در این راستا و براساس تمهیدات اندیشیده شده ۲۳۰ نفر از ورزشکاران و کارکنان این اداره کل با چهار دستگاه اتوبوس از کرج راهی حرم مطهر شدند.

*اعزام یک تیم دو امدادی و یک تیم دوچرخه‌سواری به حرم امام خمینی (ره)

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در بخشی دیگر از سخنان خود از اعزام یک تیم دو امدادی متشکل از ۳۵ دونده و یک تیم دوچرخه سواری ۲۰ نفره به حرم مطهر امام خمینی (ره) خبر داد و گفت: این تیم‌ها نیز برای میثاق با آرمان‌های امام عازم حرم امام راحل شدند.

جوانمردی در ادامه به برنامه‌های این اداره کل در روزهای ۱۴ و ۱۵ خرداد اشاره کرد و افزود: برگزاری مسابقات فرهنگی شامل نقاشی، مسابقات پیامکی، برپایی ایستگاه صلواتی در اماکن ورزشی، فضاسازی محیطی که بیشتر در قالب وصایای حضرت امام راحل است از برنامه‌های تدارک دیده شده در این دو روز است.

منبع: فارس
یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۰۹
کد خبر : 23335
بازدیدها: 221

پاسخی بگذارید »