دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

۲ شهریور مصاحبه داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیان

danesheroz1 مرداد ۲۹, ۱۳۹۲ ۰
۲ شهریور مصاحبه داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیان

دانش روز: مصاحبه داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی ۲ تا ۱۰ شهریور برگزار می شود

به گزارش دانش روز،  رئیس مرکز برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش با اعلام این خبر افزود: اسامی معرفی شدگان پس فردا در اطلاعیه‌ای در سامانه اینترنتی سازمان سنجش منتشر می شود.
اسدالله اسدی گرمارودی گفت: معرفی شدگان برای شرکت در مراحل مصاحبه ، معاینه و مراحل مختلف گزینش موظفند طبق برنامه اعلام شده در این اطلاعیه به پردیس های تعیین شده در استان ها مراجعه کنند.
وی تاکید کرد: حضور نیافتن داوطلبان در هر یک از این مراحل در موعد مقرر به هر علت به منزله انصراف تلقی می‌ شود.
اسدی گرمارودی همچنین گفت: ۲۰۷ هزار و ۶۸۷ داوطلب مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی شده بودند که حدود ۴۴ هزار و ۷۸۰ نفر از زنان و حدود ۱۷ هزار و ۸۰۰ نفر از مردان انتخاب رشته کرده اند.
وی افزود: سازمان سنجش از میان کسانی که انتخاب رشته کرده اند ، برترین ها را معرفی و ادارات کل آموزش و پرورش استان ها نیز با همکاری پردیس های دانشگاه فرهنگیان برای مصاحبه وگزینش اقدام می کند.
اسدی گرمارودی گفت: برای پذیرش دانشجویان در دانشگاه فرهنگیان ، دو برابر ظرفیت معرفی می شوند که از میان واجدان شرایط به جذب حدود ۸۳۰۰ زن و ۱۲۳۰۰ مرد نیاز است.
وی افزود: برای ارتقای کیفیت ورودی های امسال، مقرر شده است داوطلبانی پذیرفته شوند که حداقل نمره علمی آنان ۶۵۰۰ و بالاتر را در زیرگروه آزمایشی مربوط کسب کرده باشند و و معدل کل دوره سه ساله متوسطه شان ۱۵ و بالاتر باشد .

منبع:پانا

 

 

 

سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۳
کد خبر : 52096
بازدیدها: 365

پاسخی بگذارید »