دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

۱۹ فروردین ۹۲، آخرین مهلت ارائه طرح‌های دانش‌آموزی پانزدهمین جشنواره خوارزمی

danesheroz بهمن ۲۴, ۱۳۹۱ ۰

براساس جدول زمان بندی اعلامی بخش دانش آموزی پانزدهمین جشنواره جوان خوارزمی، داوطلبان مهلت دارند تا ۱۹ فروردین ماه ۹۲ ثبت نام و طرح های خود را به واحدهای آموزشی محل تحصیلشان تحویل دهند

جدول زمان بندی بخش دانش آموزی پانزدهمین جشنواره جوان خوارزمی اعلام شد.
 

براساس تقویم اجرایی اعلام شده، شرکت کنندگان تا ۱۹ فروردین ماه ۱۳۹۲ مهلت دارند تا ثبت نام کنند و طرح های خود را به واحدهای آموزشی محل تحصیل تحویل دهند.
 

طرح های منتخب ارسالی از شهرستان/منطقه/ ناحیه نیز تا ۱۹ اردیبهشت ۹۲ به دبیرخانه جشنواره اداره کل ارسال خوهند شد و از ۲۱ اردیبهشت لغایت ۱۳ تیرماه ۹۲ کار داوری طرح ها در دبیرخانه این جشنواره صورت خواهد گرفت.
 

نمایندگان اداره کل هر استان، ۱۵ و ۱۶ تیرماه ۹۲ فرصت دارند تا طرح های منتخب استانی را به دبیرخانه ستاد جشنواره تحویل دهند.
 

در ۲۲ و ۲۳ مردادماه، داوری کشوری با حضور داوران گروه های علمی مربوط استانی برای دفاع حضوری از طرح ها، برگزار می شود، همچنین داوری کشوری با حضور طراحان مدعو جهت دفاع حضوری از طرح ها از ۱۷ لغایت ۲۰ شهریور ماه سال آتی صورت خواهد گرفت.
 

سرانجام طرح ها، توسط هیات داوران مشترک وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت آموزش و پرورش، در مهر و آبان ۹۲ مورد بررسی نهایی قرار گرفته و اعلام اسامی طرح های برگزیده کشوری و برگزاری مراسم تقدیر و تجلیل از برگزیدگان کشوری در نیمه دوم آذرماه ۹۲ خواهد بود.
 

براساس این گزارش، ۱۶ گروه علمی در بخش دانش آموزی پانزدهمین جشنواره جوان خوارزمی، می توانند شرکت کنند که شامل برق و الکترونیک، کامپیوتر، مکاترونیک، مکانیک، عمران، علوم زیستی و پزشکی، کشاورزی و منابع طبیعی، فیزیک و نجوم، شیمی، نانو تکنولوژی، ریاضی، زبان و ادبیات فارسی، علوم اسلامی و فلسفه و ادیان، علوم اجتماعی، هنر و معماری است.
 

گفتنی است جشنواره نوجوان خوارزمی نیز برای دانش آموزان دوره راهنمایی تحصیلی در سه گروه علمی علوم پایه و فنی، علوم انسانی و هنر در سطح استانی برگزار می شود و اسامی و چکیده طرح رتبه های اول تا سوم استانی در هر شاخه، در تاریخ های ۱۵ و ۱۶ تیرماه ۹۲ به ستاد جشنواره ارسال خواهد شد.
 

یادآور می شود؛ طرح ها باید ساخته و اجرا شده باشند و قابلیت اجرای مجدد به ویژه در مرحله دفاع کشوری را داشته باشند، همچنین در طرح های علوم زیستی و پزشکی و طرح هایی که نیاز به اثبات نتایج آزمایش در مراکز آزمایشگاهی و تحقیقاتی دارند، ارائه تاییدیه های علمی معتبر الزامی است.

سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۴:۲۷
کد خبر : 6542
بازدیدها: 228

پاسخی بگذارید »