جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

'گزارش اختصاصی دانش روز با محمدمهرزاد: کاندیدای شورای شهر محمد شهر کرج

اگر رای بیاورم پیگیر جدی مشکلات مردم هستم.

danesheroz3 اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۲ ۲
اگر رای بیاورم پیگیر جدی مشکلات مردم هستم.

محمد مهرزاد متولد ۱۳۵۵ ، فارغ التحصیل رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه اراک ، کارشناس رسمی دادگستری رشته امور مالیاتی و نائب رییس اتحادیه مشاورین املاک استان البرز

به گزارش اختصاصی گزارشگر سیاسی دانش روز ، مهرزاد گفت: اگر در روز۲۴ خرداد رای بیاورم پیگیر جدی مشکلات مردم خواهم بود.

وی که کاندید شورای شهر از شهر محمدشهر می باشد ، افزود : هر کسی که از ته دل به ملت  خدمت کند در پیشگاه پروردگار خود سربلند است و مردم هستند که باید عملکرد ما را قضاوت کنند.

* خدمت صادقانه با نگاه عدالت پروری 

مهرزاد اظهار کرد: شعار من خدمت صادقانه با نگاه عدالت پروری است و از جمله اهداف من برای محمدشهر پیگیری مشکلات جوانان ، پیگیری مسائل و مشکلات و امکانات رفاهی بانوان از جمله : تأسیس  پارک بانوان  و …  ، استفاده بهینه از منابع و دادن طرحی برای معضل ترافیک است.

* رأی مردم بیمه انقلاب

با توجه به اینکه امسال سال حماسه اقتصادی و حماسه سیاسی از طرف رهبر عزیز  اعلام شده است  گفت : ازهمه مردم میخواهم که حضور پرشور در انتخابات داشته باشند  چون دشمنان ایران چشم طمع به این سرزمین دارند و برای کوری چشم آنها از یک نفرهم غافل نشوند و انقلاب مان را با دادن رای بیمه  کنند.

* مشکلات محمدشهر

مهرزاد ، از جمله مشکلات محمدشهر را ترافیک بسیار سنگین ، عدم وجود کمربندی شهر ، نبود زمین هایی برای احداث شهرک های جدید واشتغال زایی جوانان ، نداشتن امکانات رفاهی برشمرد.

**  مسکن جوانان

آقای مهرزاد که خود نائب رییس اتحادیه مشاورین املاک استان البرز می باشد درباره ی خانه دارشدن جوانان گفت: به نظر من بانک های مرتبط باید به جوانانی که تازه ازدواج کرده اند به آنها وام های  طولانی با سود اندک بدهند که جوانان ما بتوانند در سال های اولیه زندگی خود دارای خانه شوند.

در پایان لازم به یادآوری است آقای مهرزاد ، رییس کمسیون حل اختلاف صنفی بوده ، از جمله سوابق کاری وی ، ۲سال کارمند بانک رفاه ، خزانه داراتحادیه  و عضو باشگاه پژوهشگران جوان  نیز بوده اند.

گزارشگر:زهراکوشافر

دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۵:۳۷
کد خبر : 18785
بازدیدها: 458

۲ دیدگاه »

  1. غریبه اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۲ در ۷:۱۲ ب٫ظ - Reply

    خداکنه همه مث شما باشن

  2. محمودترابی خرداد ۱۲, ۱۳۹۲ در ۱۱:۱۰ ق٫ظ - Reply

    به امید موفقیت شما

پاسخی بگذارید »