دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

۱۸۰ راس گوسفند سرقتی در البرز کشف شد

danesheroz1 شهریور ۶, ۱۳۹۲ ۰
۱۸۰ راس گوسفند سرقتی در البرز کشف شد

دانش روز: رییس پلیس آگاهی استان البرز گفت: با دستگیری اعضای یک باند پنج نفره سرقت احشام در این استان، ۱۸۰ راس گوسفند از آنان کشف شد

  به گزارش دانش روز،  سرهنگ حمیدرضا گل صباحی افزود: درپی دریافت پرونده شکایتی از کلانتری ۲۷ رحمانیه مبنی بر سرقت ۱۸۰ راس دام، پلیس آگاهی پیگیری موضوع و شناسایی سارقان را در دستور کار داد.

وی گفت: ماموران بلافاصله با انجام تحقیقات محلی، تحقیقات نامحسوس و چندین روز کار اطلاعاتی دریافتند که سارقان احشام به شهرستان های مرکزی کشور متواری شده اند.

سرهنگ گل صباحی اظهار کرد: دو اکیپ از ماموران اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی با دریافت نیابت قضایی به دو شهرستانی که متهمان به آنجا متواری شده بودند اعزام شده و پس از چندین روز کار عملیاتی و تحت نظر قرار دادن پاتوق و محل هایی که احتمال تردد آنها می رفت در نهایت مخفیگاه آنها شناسایی و طی یک اقدام به موقع هر پنج نفر عضو باند سارقان احشام دستگیر و گوسفندان سرقتی نیز کشف شد.

رییس پلیس آگاهی استان البرز گفت: متهمان دستگیر شده پس از انتقال به پلیس آگاهی استان به سرقت احشام در اشتهارد و انتقال آنها به شهرستان های مرکزی کشور اعتراف کردند که پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

منبع:ایرنا

چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۸:۵۵
کد خبر : 55144
بازدیدها: 146

پاسخی بگذارید »