پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اداره کل ورزش و جوانان استان البرز:

۱۷ مرداد ماه، روز طلایه داران جبهه آگاهی مبارک

danesheroz1 مرداد ۱۷, ۱۳۹۲ ۰
۱۷ مرداد ماه، روز طلایه داران جبهه آگاهی مبارک

دانش روز: در کام قلم زجان من خون می ریخت
در صفحه چو اشک چشم مجنون می ریخت
آن دل که نثار دوست باید می شد
خون می شد و قطره قطره بیرون می ریخت


به گزارش دانش روز، هفدهم مرداد ماه هر سال یاد آور اراده محکم و استوار و عمل مجاهدانه انسانی است که برای بازگویی حقیقت جان خود را فدا نمود و شهادتش روز خبرنگار را رقم زد.
بدون تردید، انتقال آگاهانه و صحیح اخبار از سوی خبرنگاران به افکار عمومی، توان درک و تحلیل اقشار مختلف جامعه علی الخصوص جوانان ایرانی را ارتقا می‌بخشد وخبرنگاران پرتلاش حوزه ورزش در مسیر ایفای وظایف قانونی در حیطه اطلاع رسانی همواره با تعهد و بصیرت، بر مدار انصاف و اخلاق حرکت نموده و راه توسعه پایدار کشور درهمه زمینه ها خصوصا ورزش را فراهم می سازند .
امروز، استان البرزشاهد رشد چشمگیر و شتابان شاخص های ورزشی و در آستانه جهش قرار گرفته وازهمین رو شایسته است تا تحولات مهم و پیشرفت های چشمگیر در این حوزه به افکار عمومی عرضه شود.
اکنون که فرصتی برای قدرشناسی از خدمات موثر و تلاشهای بی‌ وقفه فعالان رسانه های جمعی حوزه ورزش استان البرزبه وجود آمده است، در واپسین روزهای ماه مبارک رمضان، این همت والا و پرثمر را همراه با یاد و خاطره شهدای عرصه اطلاع رسانی بویژه شهید محمود صارمی و سید شهیدان اهل قلم شهید مرتضی آوینی، می‌ستاییم و از درگاه خداوند متعال برای همه خبرنگاران و پیشگامان عرصه اطلاع‌رسانی که با پایبندی به مولفه‌های اطلاع‌رسانی با نگرش دقیق و بینش عمیق فعالیت می‌نمایند، توفیقات مستمر و تداوم خدمت صادقانه را آرزومندیم.

پنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۱
کد خبر : 48263
بازدیدها: 341

پاسخی بگذارید »