شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فرمانده سپاه ناحیه امام رضا (ع):

۱۵۰ بسیجی از فردیس تا مرقد مطهر را پیاده طی می‌کنند

28 danesheroz خرداد ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
۱۵۰ بسیجی از فردیس تا مرقد مطهر را پیاده طی می‌کنند

دانش روز : فرمانده سپاه ناحیه امام رضا (ع) استان البرز گفت: ۱۵۰ بسیجی فاصله شهر فردیس تا مرقد مطهر امام خمینی (ره) را پیاده طی می‌کنند

به گزارش دانش روز ، سرهنگ سلیمان شکری اظهار داشت: از هفته‌های قبل جامعه بسیجی منطقه فردیس خود را آماده برگزاری مراسم سوگواری و عزاداری ۱۴ و ۱۵ خرداد کرده و برای این مهم طرح‌های ویژه‌ای در دست اجرا داریم.

وی تصریح کرد: یکی از برنامه‌ها حرکت کاروان عاشقان ولایت به صورت پیاده از فردیس به مرقد مطهر است که در آن ۱۵۰ بسیجی خواهر و برادر صبح روز سیزدهم خرداد به سمت حرم امام (ره) حرکت کرده و با حضور در مرقد در مراسم سوگواری ۱۴ و ۱۵ خرداد شرکت می‌کنند.

اعزام کاروان‌های سوگواری از فردیس

فرمانده سپاه ناحیه امام رضا (ع) استان البرز خاطرنشان کرد: همچنین در قالب کاروان‌های سوگواری تعداد یک هزار نفر از شهروندان فردیس ساماندهی شده و در روز ۱۴ خرداد برای شرکت در مراسم سوگواری رحلت ملکوتی امام خمینی (ره) به سمت مرقد امام (ره) اعزام خواهند شد.

شکری افزود: این افراد در قالب ۱۲۵ کاروان و به وسیله اتوبوس به حرم امام شهدا (ره) عازم شده و پس از شرکت در مراسم سوگواری به فردیس باز می‌گردند.

مردم فردیس امسال پذیرای بیش از ۸ هزار زائر امام (ره) هستند

فرمانده سپاه ناحیه امام رضا (ع) استان البرز افزود: در طول برگزاری مراسم سوگواری رحلت جانگداز امام خمینی (ره) مردم شهرستان فردیس پذیرایی و اسکان بیش از ۸ هزار زائر امام (ره) را نیز بر عهده دارند که تمهیدات لازم برای تحقق این امر فراهم شده است.

وی بیان داشت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته امسال ما افتخار پذیرایی از یک هزار و ۲۰۰ زائر حرم مطهر که از مردم شریف آذربایجان شرقی هستند را بر عهده داریم.

فرمانده سپاه ناحیه امام رضا (ع) استان البرز ادامه داد: این تعداد از زائران در زمان حرکت به سمت حرم مطهر یک شب میهمان مردم فردیس خواهند بود.

شکری افزود: همچنین افتخار پذیرایی بیش از ۷ هزار نفر از سوگواران استان زنجان را هم بر عهده داریم که کاروان‌های استان فوق روز ۱۴ خرداد وارد فردیس شده و پس از توقف کوتاه به سمت حرم مطهر عازم خواهند شد.

وی در پایان تاکید کرد: مردم ولایی شهر فردیس امسال با حضور گسترده در مراسم سوگواری ۱۴ و ۱۵ خرداد بار دیگر با آرمان‌های امام و انقلاب تجدید میثاق خواهند کرد.

 

منبع : فارس

شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۷:۵۳
کد خبر : 23055
بازدیدها: 255

پاسخی بگذارید »