جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پروین در نود : مادرم می گفت با آبگوشت علی پروین را اینجوری کردم

danesheroz اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
پروین در نود : مادرم می گفت با آبگوشت علی پروین را اینجوری کردم

گفت و گوی ویژه نود با علی پروین در برنامه ی نود یکی از موضوعات جالب نود این هفته بود

مادرم می گفت با آبگوشت علی پروین را اینجوری کردم
با توجه به این موضوع که علی پروین سه شنبه شب به اتفاق دبیر کل فدراسیون فوتبال برای حضور در مزاسم ویژه کنفدراسیون فوتبال آسیا عازم مالزی خواهد شد ،برنامه ی نود گزارشی ویژه از او در دفترش گرفته بود قسمت های از این گزارش کمی متفاوت علی پروین با نود:
-من از زمین خاکی های عارف شروع کردم عقلمان نمی رسید تیم ملی چیست.با توپ پلاستیکی بازی می کردیم. ی که مرحوم امیر آصفی آمد و گفت بیا زمین بی سیم تمرین من که نمی دانستم تمرین چیست نرفتم بعد هفته ی بعد خودش آمد دنبالم .

-اولین پولی که گرفتم از پیکان بود ، ۲۰ هزار تومان رفتم خونه،بابام گفت دزدیدی . ما رو ۱۱ شب برد دم در خونه نادر لطیفی که چرا این پول را به پسره من داده اید ؟؟!!

-انقدر این پول زیاد بود که این پول را کف اتاق می چیدم و روی اش غلط می خوردم..
-پدر من کله پاچه ای داشت در بهترین جای بازار.عاشق کله پاچه هستم .صبح تا ظهر آنجا کله پاچه می خوردم.ظهر هم می رفتیم تمرین.
-یادم است بازی ایران با فرانسه بود.خبرنگار از من سوال کرد که پلاتینی را چطوری می خواهید مهاراش کنید؟گفتم پلاتینی باید بیاید من را مهار کند.
-بازیکن باید جنبه داشته باشه.تا بازی می کنند مویشان را بلند می کنند.من از اول ریشم را یک ماه به یک ماه می زدم.الانم اگر می زنم چون سفید شد ه است .خانم ها می گویند خوش تیپی.
-خدا بیا مرزد مادرم را می گفت با آبگوشت علی پروین را اینجوری کردم.
-لقب ویژه استقلالی ها را آن اواخر بیاد دارید ؟ پروین کدام لقب؟آهان علی دنبه؟!
-جدیدا مثل اینکه یک سریالی هست به نام حریم سلطان.مدام به من می گویند که نگاه کن.گفتم نه بابا این سلطان پاک آبروی ما را برده.

چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۸:۲۷
کد خبر : 13899
بازدیدها: 257

پاسخی بگذارید »