دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصي دانش روز:

۱۳ آبان روز انزجار دانش آموران از استکبار جهانی

danesheroz1 آبان ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
۱۳ آبان روز انزجار دانش آموران از استکبار جهانی

دانش روز: تعدادی از فرهنگیان کرج در حاشیه راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان دیدگاه های خود را درباره روز ملی مبارزه با استکبار جهانی اعلام کردند

به گزارش دانش روز، عبدالحسینی معاون پرورشی مدرسه راهنمایی مهاجردر گفتگو با خبرنگار دانش روز گفت: ۱۳ آبان یادآور رشادتها و ایستادگی دانش آموزان ایران در مقابل ظلم است و همواره خون بر شمشیر پیروز است آنچنانکه در مقابله با استکبار و ظطم خون های زیادی ریخته شد و اینک بر ماست که راه شهدا را ادامه دهیم و با پیروی از ولایت فقیه استوارتر از هر زمان گام برداریم.

عیوضی مدیر مدرسه راهنمایی دخترانه مهاجر گفت: یوم الله ۱۳ آبان یادآور قیام دانش آموزان در سال ۵۷ در برابر ظلم است با تاثی از قیام حسینی و اکنون دانش آموزان با پیروی از ولی فقیه باید ادامه دهنده راه دانش آموزان شهید باشند.

رازقیان مدیر دبیرستان پسرانه دهخدا حضور درراهپیمایی امروز را تجدید میثاق با شهدا و ارزش های اسلامی و روز مبارزه با  استکبار جهانی دانست و گفت: علی رغم گذشت ۳۵ سال در این مسیر هستیم.

وی افزود: انقلابی هستینم چون به ارزش های اسلامی پایبندیم و انقلاب ایران همسو با انقلاب حسین(ع) در ۱۴۰۰ سال پیش است و باید به فال نیک بگیریم این تقارن را و با تاثی از حسین(ع) به سمت اهداف نظام اسلامی ایران پیش رویم.

دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۹
کد خبر : 71922
بازدیدها: 360

پاسخی بگذارید »