یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رییس اتحادیه طلا و جواهر فروشان

۱۲۹ هزار تومان هر گرم طلا/ سکه یک میلیون و ۳۱۰ هزار تومان

danesheroz دی ۲۰, ۱۳۹۱ ۰

رییس اتحادیه طلا و جواهرفروشان تهران از افزایش قیمت طلا خبر داد و گفت: اکنون هر گرم طلا در بازار ۱۲۹ هزار و ۷۰۰ تومان معامله می شود

احمد وفادار از افزایش قیمت طلا خبر داد و بیان کرد: قیمت طلا از عصر روز گذشته با سیر صعودی رو به رو بوده است به طوری که اکنون هر گرم طلا ۱۲۹ هزار ۷۰۰ تومان معامله می شود.

وفادار افزود: هر قطعه سکه تمام طرح قدیم یک میلیون و ۲۸۰ هزار تومان، طرح جدید یک میلیون و ۳۱۰ هزار تومان، نیم سکه ۶۵۰ هزار تومان و ربع سکه ۳۴۵ هزار تومان مورد معامله قرار می گیرد.

به گفته رییس اتحادیه طلا و جواهرفروشان، اکنون قیمت هر سکه یک گرمی در بازار طلا ۲۱۵ هزار تومان است.

وفادار درخصوص علت افزایش قیمت توضیح داد: سیر صعودی قیمت طلا از روز گذشته متاثر از افزایش قیمت جهانی طلا صورت گرفته است و به نظر می رسد این افزایش قیمت تا چند روز دیگر فروکش کند.

به گزارش پانا؛ بهای معاملات طلا برای تحویل در ماه فوریه در بازار کامکس نیویورک، با ۱۵.۹۰ دلار یا یک درصد افزایش، به ۱۶۶۲ دلار در هر اونس رسید.

قیمتهای طلا طی ۶ هفته گذشته حدود شش درصد کاهش داشته اما افزایش روز گذشته، تا اندازه ای کاهش قیمت در معاملات پیشین را جبران کرد.

بهای معاملات طلا در بازارهای آسیایی روز چهارشنبه با انتظار سرمایه گذاران برای مشخص شدن سیاستهای جدید بانکهای مرکزی ژاپن و منطقه یورو، حدود ۱۶۶۰ دلار در هر اونس بود.

چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۱ - ۱۰:۵۴
کد خبر : 3186
بازدیدها: 242

پاسخی بگذارید »