دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

۱+۲ فضاسازی رسانه‌ای مخالفان وحدت است/ انتخابات سه قطبی می‌شود

danesheroz دی ۴, ۱۳۹۱ ۰

غلامعلی حداد عادل بیان داشت: عنوان ۱+۲ ساخته روزنامه‌هاست، کسانی که نمی‌خواهند وحدت حاصل شود، این نمایشنامه را درست کرده‌اند و هدف اصلی ما وحدت در جریان اصولگرا است مشاور عالی مقام معظم رهبری که در همایش جبهه پایداری شرکت کرده بود در جمع خبرنگاران حضور یافت و به سئوالات آنان پاسخ گفت. نماینده مردم [&hellip

غلامعلی حداد عادل بیان داشت: عنوان ۱+۲ ساخته روزنامه‌هاست، کسانی که نمی‌خواهند وحدت حاصل شود، این نمایشنامه را درست کرده‌اند و هدف اصلی ما وحدت در جریان اصولگرا است

مشاور عالی مقام معظم رهبری که در همایش جبهه پایداری شرکت کرده بود در جمع خبرنگاران حضور یافت و به سئوالات آنان پاسخ گفت.

نماینده مردم تهران  درباره اخبار منتشر شده از هماهنگی های صورت گرفته میان وی علی اکبر ولایتی و محمد باقر قالیباف به عنوان کاندیداهای احتمالی ریاست جمهوری گفت: عنوان مطرح شده در رسانه ها به نام  ۱+۲ ساخته روزنامه‌هاست. کسانی که نمی‌خواهند وحدت حاصل شود، این نمایشنامه را درست کرده‌اند و هدف اصلی ما وحدت در جریان اصولگرا است.

حداد عادل با بیان اینکه دیگر اصولگرایان نیز می توانند به برای وحدت هر چه بیشتر به هماهنگی های صورت گرفته میان وی و دو کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری  بپیوندند گفت: این ائتلاف به روی دیگر اصولگرایان نیز باز است و برای وحدت اصولگرایان شکل گرفته است و یک سازوکار بسته نیست.

وی در پاسخ به این سوال که آیا شما گفتمانی را برای انتخابات ریاست جمهور انتخاب کرده‌اید، گفت: هنوز برای کاندیدا شدن، تصمیم قاطعی نگرفتم که بخواهم گفتمان انتخاب کنم.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود دکتر ولایتی به نمایندگی از شما و قالیباف به دیدار آیت‌الله یزدی دبیر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم رفته است، گفت: بله ایشان به نمایندگی ما با آیت‌الله یزدی دیدار کرده‌اند.

نماینده مردم تهران در پاسخ به این سوال که ممکن است تعداد اعضای این ائتلاف افزایش پیدا کند، گفت: بله، ممکن است؛ چراکه هدف ما حاکم شدن وحدت در جریان اصولگرایان است.

وی همچنین در پاسخ به سوالی در مورد ارسال نامه خانواده هاشمی رفسنجانی برای قرائت به مجلس شورای اسلامی، گفت: معلوم نیست که چنین چیزی صحت داشته باشد، بنده صبح امروز با یکی از اعضای هیات رییسه صحبت کردم و ایشان اعلام کرد که تاکنون هیچ نامه‌ای نیامده است.

رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس همچنین در پاسخ به این سوال که آیا صلاح می‌دانید جوابیه خانواده هاشمی رفسنجانی در صحن علنی مجلس قرائت شود، گفت: اولا باید این موضوع را هیات رییسه تشخیص دهد و باید جواب را دید. البته حق قانونی هرکسی است که در موردش صحبت می‌شود، از خودش دفاع کند.

وی گفت: ما نمی‌دانیم جوابیه چیست و ممکن است جوابیه به صلاح باشد و بنده با هر چیز تنش‌زا مخالف هستم.

حدادعادل همچنین در مورد مطرح شدن نام زاکانی به عنوان یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری گفت: این موضوع را از خود ایشان جویا شوید.

وی در پاسخ به سئوال دیگر خبرنگار مهر مبنی بر پیش بینی اش از حضور اصلاح طلبان در انتخابات گفت : اصلاح طلبان حتما در این انتخابات حضور می یابند و حتما حضورشان قوی خواهد بود.

حداد عادل در پاسخ به این سئوال خبرنگار مهر که پیش بینی شما از جناح بندی های نهایی در انتخابات پیش رو چیست ؟ سه طیف فتنه ، اصولگرایان و انحراف را به عنوان رقبای انتخاباتی برشمرد

دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۱ - ۱۹:۴۹
کد خبر : 1754
بازدیدها: 232

پاسخی بگذارید »