چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

۱۲ غذای مختلف در یک کنسرو +عکس

danesheroz1 مرداد ۲۱, ۱۳۹۲ ۰
۱۲ غذای مختلف در یک کنسرو +عکس

دانش روز: کنسروهای غذایی یکی از روش هایی هستند که می توان به سرعت به برخی از غذاها دسترسی داشت به این دلیل که این غذاها غالبا پخته شده هستند و تنها کافی است آن ها را گرم کرده و میلی کنید ولی به هر حال طعم غذای تازه را ندارد

به گزارش دانش روز،  کنسروهای غذایی این روزها در دنیا به میزان زیادی تولید می شود و انسان ها به میزان زیادی از آن استفاده می کنند. کنسروها غالبا خوراکی هایی هستند که مدت طولانی سالم می مانند و ساده هستند همچنین نمی توانید کنسروی پیدا کنید که ۲ غذا را کنار هم قرار داده باشد.

“کریس گودفری” طراحی است که دست به کاری جالب زده و کنسروی عجیب را ابداع کرده است. این طراح توانسته کنسروی بسازد که ۱۲ غذای مختلف و کامل را در کنار هم قرار داده است و هر کدام طعمی جداگانه دارند.

این فرد هدفش از این کار اینگونه بیان کرده است که: کنسروها غالبا از غذاهای ساده ای هستند که سالم باشند اما گاهی شاید افرادی دوست داشته باشند غذاهای مختلف و لوکسی بخورند ولی به راحتی در اختیارشان نیست یا خیلی گران هستند. این کنسرو به این افراد اجازه می دهد تا به خواسته خود برسند.

این طراح از ۱۲ غذای لوکس و مختلف به میزان یکسان در این کنسرو قرار داده است و قوطی آن نیز بسیار ساده طراحی شده است. از مهمترین غذاهایی که در این کنسرو قرار دارد می توان به بهترین پنیر های دنیا، قارچ های سوخاری به همراه گوشت، کیک های مختلف با طعم های خوشمزه و … اشاره کرد.

 

منبع:باشگاه خبرنگاران
دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۱:۵۵
کد خبر : 49876
بازدیدها: 235

پاسخی بگذارید »