چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

۱۲ خانواده شهید فرهنگی در کرج تجلیل شدند

sheida92 اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۲ ۰
۱۲ خانواده شهید فرهنگی در کرج تجلیل شدند

کرج – خبرگزاری مهر: ۱۲ خانواده شهید فرهنگی آموزش و پرورش ناحیه یک کرج امروز به مناسبت گرامیداشت هفته معلم تجلیل شدند

به گزارش خبرنگار مهر، آیین تجلیل از معالمان نمونه و پیشکسوت آموزش و پرورش ناحیه یک کرج پیش از ظهر امروز با حضور جواد کولیوند و عزیز اکبریان نمایندگان مردم کرج، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی، مهدی ایران نژاد فرماندار کرج، علی بهرامی مدیر کل تجهیز و نوسازی مدارس البرز، اکبر حلیمی مدیر کل آموزش و پرورش البرز، عبدالرضا خیرخواهان فرمانده نیروی انتظامی کرج و جمعی از مسئولان در کانون فرهنگی تربیتی امام علی(ع) برگزار شد.

این برنامه با وجود مهمانان فراوان تنها دو سخنران اصلی داشت و تمامی مسئولان برگزاری آن تلاش کردند جشنی به معنای واقعی جشن به دور از برنامه های سخنران محور و گاهی کسل کننده برای معلمان برگزار کنند.

یکی از شاخص ترین برنامه هایی که با استقبال حاضران در این جشن مواجه شد اجرای نمایشی ورزش باستانی توسط دانش آموزان و بیان خاطرات تلخ و شیرین از زبان دبیران بود.

در این مراسم از ۱۲ خانواده شهدای فرهنگی ناحیه یک کرج، ۱۲ دبیر پیشکسوت، پنج دبیر نمونه راه یافته به مرحله استانی و ۸۵ دبیر نمونه راه یافته به مرحله منطقه ای به نمایندگی از ۴۵۰ معلم این ناحیه با ارائه لوح تقیر و هدیه تجلیل شد.

معلمان در بصیرت افزایی جامعه نقش بسزایی دارند

فرماندار کرج در مراسم تجلیل از معلمان آموزش و پرورش ناحیه یک کرج با اشاره به انتخابات پیش رو و نقش معلمان در خلق حماسه سیاسی گفت: دشمن با راه اندازی سناریوی گسترده در جامعه در صدد راه اندازی نارضایتی ها، تحرکات اجتماعی و التهاب است و ما باید با تلاش خود به مقابله با این سناریو بپردازیم.

مهدی ایران نژاد ادامه داد: از جامعه فرهنگی درخواست دارم با توجه ویژه خود به این مساله در بصیرت افزایی و مقابله تحرکات دشمن حرکتی انقلابی داشته باشند.

وی گفت: از شهرستان کرج و استان البرز توقع مشارکت حداکثری در انتخابات وجود دارد و فرهنگیان نقش موثری در زمینه سازی این مشارکت دارند.

شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۱
کد خبر : 14686
بازدیدها: 339

پاسخی بگذارید »