یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

معاون مرکز زنان ریاست جمهوری:

۱۱ برنامه وزارت کشور برای عفاف و حجاب

danesheroz1 مرداد ۲۹, ۱۳۹۲ ۰
۱۱ برنامه وزارت کشور برای عفاف و حجاب

دانش روز: معاون امور خانواده مرکز زنان ریاست جمهوری با اشاره به اولویت عفاف و حجاب در برنامه های مرکز زنان گفت: ۱۱ برنامه در وزارت کشور با همکاری مرکز برای گسترش عفاف و حجاب در جامعه تعریف شده است

به گزارش دانش روز، زهرا سجادی درخصوص اقدامات حوزه عفاف و حجاب اظهار داشت: وزارت کشور ۱۱ موضوع را در دستور کار برای دستگاه های اجرایی در حوزه عفاف و حجاب قرار داده است. در حوزه عفاف و حجاب، وزارت کشور این محورها را پیشنهاد داده است و از ما خواسته شده تا محورهایی را که قابل اجرا شدن هستند در اولویت اجرا قرار دهیم.

معاون امور خانواده مرکز زنان ریاست جمهوری ادامه داد: برنامه های اجرایی در زمینه عفاف و حجاب دیده شده و اولویت بندی ها صورت گرفته است، به طوری که برای اولویت اول آموزش را برای خانواده پرسنل اداری مصوب شده در نهایت انجام شود.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: پیشنهاد مرکز زنان بر این بود که همه دستگاه ها این اقدامات را انجام دهند و خانواده و پرسنل دستگاه های اجرایی در گروه های سنی مختلف دسته بندی شوند و بتوانند آموزش رده خاص خود را داشته باشند.
سجادی تصریح کرد: اقداماتی که در حوزه عفاف و حجاب شکل خواهد گرفت مستلزم این است که دولت جدید مستقر شود و برنامه ها پیگیری شود. البته در جلسه ای که رئیس جمهوری با وزیر کشور داشت، اولویت کارها را به مسایل فرهنگی و اجتماعی داده اند که وقتی این موضوع اولویت است عفاف و حجاب نیز باید در مرتبه اول باشد.
معاون امور خانواده مرکز زنان ریاست جمهوری همچنین ابراز امیدواری کرد که موضوعات و برنامه های که حول محور عفاف و حجاب است به خوبی اجرایی شود.
وی درخصوص بهبود وضعیت حجاب در جامعه نسبت به سال های گذشته نیز گفت: وضعیت حجاب هم اکنون مطلوب نیست. از طرفی در حال حاضر نگران وضعیت عفاف و حجاب در جامعه و در میان جوانان هستیم، ما جوانان خوبی داریم اما عده ای که حرمت شکنی می کنند، کم نیستند و باید به این موضوع توجه شود که امیدوارم با برنامه ریزی صحیح بتوانیم وضعیت بهتری در رابطه با حجاب در سطح کشور داشته باشیم.
سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۲
کد خبر : 52115
بازدیدها: 347

پاسخی بگذارید »