شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

وزیر آموزش وپرورش در آیین افتتاح سازمان مركزی دانشگاه فرهنگیان اعلام كرد:

۱۰۰هزار دانشجو تا ۴ سال آینده در دانشگاه فرهنگیان/تنها دانشگاه هدفمند کشور دانشگاه فرهنگیان است

28 danesheroz خرداد ۷, ۱۳۹۲ ۰
۱۰۰هزار دانشجو تا ۴ سال آینده در دانشگاه فرهنگیان/تنها دانشگاه هدفمند کشور دانشگاه فرهنگیان است

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به تعداد دانشجویان دانشگاه فرهنگیان، گفت: طی ۴ سال آینده، تعداد دانشجویان دانشگاه فرهنگیان به ۱۰۰ هزار نفر خواهد رسید.

به گزارش دانش روز ، حمیدرضا حاجی بابایی امروز در ‌آیین افتتاح  ساختمان سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان و در جمع مسئولان، استادان و کارکنان این دانشگاه با بیان این که دانشگاه فرهنگیان، درختی است که نظام آن را کاشته است، گفت: بزرگ ترین رسالت ما امروز حفظ این درخت و اجازه ندادن برای آسیب به آن است.

وی گفت: بزرگی وعظمت دانشگاه به این است که همه از ضابطه‌مند بودن آن و این که ورود به این دانشگاه سخت و قانونمند است، سخن بگویند.

وی تاکید کرد: شرط جذب هیئت علمی در این دانشگاه در هر پست، سمت و موقعیتی طی مدارج و مراحل علمی است.

حاجی بابایی با اشاره به این که حفظ شأن و جایگاه دانشگاه امروز کار مهمی است، خاطرنشان کرد: با لطف خدا، و به همت وکوشش مجموعه نیروهای دلسوز و پرتلاش، طی ۴ سال آینده، تعداد دانشجویان دانشگاه فرهنگیان به صدهزار نفر خواهد رسید و به موازات آن، به طور مستمر صد هزار معلم نیز با آن در ارتباط فعال و پویا خواهند بود.

وزیرآموزش وپرورش تصریح کرد: این دانشگاه باید از بهترین استادان و نخبگان علوم تربیتی کشور برای همکاری دعوت کند.

وی با اشاره به این که دانشگاه فرهنگیان، دانشگاهی تمام عیار و مقبول نظام تعلیم و تربیت است که خروجی آن می تواند تحول عظیمی در آموزش وپرورش ایجاد کند، متذکر شد: اهداف، برنامه ها،  نقش و جایگاه خروجی های این دانشگاه کاملا تعریف و مشخص شده است.

وی در پایان با اشاره به این که دانشگاه فرهنگیان نخستین و تنها دانشگاه هدفمند و تعریف شده کشور است که تولیدات وخروجی های آن به طورمشخص و سریع به بهره وری و مصرف می رسد ، خاطر نشان کرد: باید به جایی برسیم که استادان ودانشجویان دیگر دانشگاه ها متمایل باشند با علاقه و شور واشتیاق ، این دانشگاه را برای تدریس ویا محل تحصیل انتخاب کنند.

 

منبع : پانا

 

سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۲:۳۴
کد خبر : 21755
بازدیدها: 116

پاسخی بگذارید »