دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نقطه ی بدون جاذبه ی زمین کجاست…؟؟

danesheroz2 خرداد ۷, ۱۳۹۲ ۰

اگر دوست دارید به یک سفر فضایی بروید و بی وزنی را تجربه کنید این خبر را بخوانید. به گزارش گروه علمی دانش روز، در بارسلوناجزیره ای با ویژگی های فضایی در حال احداث است . بارسلونا شهر توریستی اسپانیا که سالانه هزاران توریست را به خودش جذب میکند و برای آثار باستانیش مشهور است.به [&hellip

اگر دوست دارید به یک سفر فضایی بروید و بی وزنی را تجربه کنید این خبر را بخوانید.
به گزارش گروه علمی دانش روز، در بارسلوناجزیره ای با ویژگی های فضایی در حال احداث است .
بارسلونا شهر توریستی اسپانیا که سالانه هزاران توریست را به خودش جذب میکند و برای آثار باستانیش مشهور است.به تازگی جزیره ای با جذابیت های هنری و معماری و بنا کرده و هم چنین به ساخت یک هتل فضایی پرداخته است .
این هتل که ۳۰۰ مترارتفاع دارد با معماری خاص خود فضایی را با گرانش صفراحداث کرده است . مسافران این جزیره با عبور از کنار دریا به این هتل فضایی می رسند . مسافران می توانند حالت بی وزنی را در یک تونل عمودی بادی در این هتل تجربه کنند و حتی از فروشگاه های بر پا شده در آن جا خرید کنند.
LG_1369713841_1ff84d64d09c6be00b1bff12bee459fe
این قسمت از هتل طوری طراحی شده که مسافران تصور میکنند به فضا سفر کرده اند .پنجره های شفاف این سفینه ی فضایی مجازی در حین پرواز روشن است و در زمان بازگشت توریستان از سفر فضایی ، خاموش است تا پس از یک سفر مجازی فضایی مسافران استراحت کنند.
منبع: خبرفارسی
سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۶
کد خبر : 21473
بازدیدها: 220

پاسخی بگذارید »