چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

‌گام‌های درخشانی برای شکوفایی آموزش و پرورش برداشته می‌شود

danesheroz بهمن ۲۶, ۱۳۹۲ ۰
‌گام‌های درخشانی برای شکوفایی آموزش و پرورش برداشته می‌شود

دانش روز :وزیر آموزش و پرورش ‌از محرومیت‌زدایی آموزش و پرورش در دولت تدبیر و امید خبر داد و گفت: گام‌های درخشانی برای شکوفایی آموزش و پرورش برداشته می‌شود.

علی‌اصغر فانی پیش از ظهر امروز در اجتماع عظیم مردم این شهر اظهار کرد: تمام ملت ایران در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی حضور پر رنگ دارند.

وی انقلاب اسلامی را نتیجه مجاهدت‌های مردان بزرگ به‌ویژه امام (ره) عنوان کرد و افزود: انقلاب اسلامی از عاشورای امام حسین (ع) آغاز شد و در ۲۲ بهمن سال ۵۷ به پیروزی رسید.

فانی پیروزی ملت ایران را بر پایه اعتقادهای اسلامی خواند و بیان کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن گزینه ملت ایران در صحنه است.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به حضور ملت ایران در تمام عرصه‌های انقلاب اسلامی، تصریح کرد: مردم ایران در تمام عرصه‌ها با فداکاری موجب پایداری انقلاب اسلامی شدند.

وی به تقدیم ۲۲۰ هزار شهید و ۵۰۰ هزار جانباز مردم ایران اشاره کرد و گفت: مردم ایران برای حفظ و ماندگاری انقلاب اسلامی از جان و مال خود گذشتند.

فانی راهپیمایی ۲۲ بهمن سال ۹۲ را گام دیگری در حوزه سیاسی کشور دانست و یادآور شد: حضور گسترده و استوار مردم نشان می‌دهد پشتیبان ولایت فقیه هستند.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه ۳۵ سال از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد، خاطرنشان کرد: دولت‌های مختلف تلاش کردند در آموزش و پرورش محرومیت‌زدایی کنند اما هنوز راه بسیاری برای تحقق این موضوع مانده است.

وی از محرومیت‌زدایی آموزش و پرورش در دولت تدبیر و امید خبر داد و اظهار کرد: گام‌های درخشانی برای شکوفایی آموزش و پرورش برداشته می‌شود.

فانی با اشاره به مذاکرات هسته‌ای، تصریح کرد: حضور پر شور مردم نشان می‌دهد مذاکره‌کنندگان ایرانی می‌توانند از حق انقلاب اسلامی دفاع کنند.

شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۹
کد خبر : 93610
بازدیدها: 176

پاسخی بگذارید »