چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

۷۰۰ متر خیابان و ۱۴۰۰ چاله و چوله در مهرشهر + عکس

danesheroz1 دی ۳, ۱۳۹۲ ۰
۷۰۰ متر خیابان و ۱۴۰۰ چاله و چوله در مهرشهر + عکس

دانش روز: این خیابان ۷۰۰ متری نمونه ای از خیابانهای شهرک ولیعصر(عج) و شهرکهای اقماری آن می باشد که با این معضل مواجه بوده و ۹۹% از خیابانهای این محله ها با چاله و چوله ها دست و پنچه نرم می کنند

 به گزارش دانش روز، مهرشهر کرج با همه اسم رسمش دارای دو منطقه مرفه نشین و مستضعف نشین می باشد و از نظر تراکم جمعیت  مستضعف نشین بیش از سایر نقاط منطقه مهرشهر می باشد. و بدلیل موقعیت جغرافیایی و جمعیت بالای آن مناطق دوگانه شهرداری منطقه ۴ و منطقه ۱۲ در حال فعالیت می باشند.

وضعیت رسیدگی در این مناطق به نوعی تحت تأثیر موقعیت اجتماعی مردم به ظاهر متفاوت می باشد، کما اینکه در منطقه مرفه در کوچک ترین زمان ممکن معضلات و مشکلات شهری به سرعت رفع و رجوع شده ولی در مناطق محروم مشکلات جزئی به جرأت می توان گفت که شاید سالها گریبان گیر مردم این مناطق بوده و مسئولین با روند خیلی کُند به این مشکلات رسیدگی میکنند.

  طی تماس های مردمی  مبنی بر از بین رفتن آسفالت خیابان ولیعصر(عج) از ابتدای حسین آباد تا انتهای خیابان ششم شهرک ولیعصر (عج) متأسفانه هیچگونه  اقدامی از طرف شهرداری منطقه ۴ مهرشهر صورت نگرفته و طی حضور نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و نمایندگان شورای شهرکرج ومدیران شهرداری مناطق ۴و۱۲ در ماه های اخیر در جلسات مردمی  و درجریان قرار گرفتن معضلات و مشکلات منطقه  هنوز هیچ اقدامی صورت نگرفته . لذا با ارسال تصاویری وضعیت آسفالت و بعضی از مشکلات این مناطق را جهت اطلاع مسئولین در اینجا منتشر می نماییم.

تصاویر ذیل نمونه ای از ۳۰۰ تصویر تهیه شده از ابتدای خیابان عدالت تا انتهای آن وابتدای خیابان طالقانی اول ، چهار راه فرهنگ و تا ابتدای خیابان افشار  می باشد که تقریباً مسافتی ۷۰۰ متری است و به جرأت می توان گفت که بیش از ۱۴۰۰ چاله و چوله در آسفالت آن وجود دارد ، وضعیتی که عبور و مرور وسایل نقلیه را با چالش مواجه کرده است . این خیابان ۷۰۰متری نمونه ای از خیابانهای شهرک ولیعصر(عج) و شهرکهای اقماری آن می باشد که با این معضل مواجه بوده و ۹۹% از خیابانهای این محله ها با چاله و چوله ها دست و پنچه نرم میکنند.و امید است شهرداری منطقه ۴ مهرشهر به این مشکلات سریعاً رسیدگی نمایید.

95216_184 95217_731 95218_871 95219_162 95220_799 95221_825 95222_975 95224_842

منبع: کمال مهر

سه شنبه ۳ دی ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۹
کد خبر : 82187
بازدیدها: 286

پاسخی بگذارید »