دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

۲۴۰۰ نفر از دانش‌ آموزان به سفر عمره می‌روند

danesheroz1 آذر ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
۲۴۰۰ نفر از دانش‌ آموزان به سفر عمره می‌روند

دانش روز: رئیس ستاد عمره دانش‌آموزی گفت: ۲۴۰۰ نفر از دانش‌آموزان از تاریخ ۲۷ بهمن به عمره مفرده اعزام می‌شوند

 به گزارش دانش روز، داود روستایی اظهار داشت: ۲۴۰۰ نفر از دانش‌آموزان منتخب قرآنی، بسیجی، پیشتاز، انجمن اسلامی، هلال احمر و پانا پس از برگزاری آزمون ورودی و شرکت در دوره‌های آموزشی به عنوان سفیران نوجوان ایران اسلامی به این سفر معنوی عمره مفرده مشرف می‌شوند.

رئیس ستاد عمره دانش‌آموزی افزود:دیدار با علما، مراجع تقلید و نمایندگان ولی فقیه در استان‌ها و نیز شرکت در کارگاه‌های آموزشی ویژه مناسک از جمله برنامه‌های کاروان‌های عمره دانش‌آموزی قبل از سفر و برگزاری همایش‌های متنوع معرفتی – بصیرتی و موضوعی و نیز بازدید از اماکن تاریخی و زیارتی مدینه منوره و مکه معظمه از جمله فعالیت‌های آنان در حین سفر است.

روستایی ادامه داد:عمره دانش‌آموزی بزرگ‌ترین اردوی بین المللی است که تنها توسط جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود و این ظرفیت نظام اسلامی را به جهانیان معرفی می‌کند.

وی افزود:‌واریم به فضل خدا در سال‌های آینده شاهد افزایش سهمیه عمره دانش آموزی باشیم تا مشتاقان بیشتری را به این سفر معنوی اعزام کنیم؛ امسال نیز نخستین کاروان دانش‌آموزی در تاریخ ۲۷ بهمن و آخرین کاروان در تاریخ ۸ اسفند به سرزمین وحی اعزام خواهند شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۲ - ۲۰:۳۷
کد خبر : 78587
بازدیدها: 371

پاسخی بگذارید »