پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

۱۶ آذر ، روز دانشجو گرامی باد

danesheroz1 آذر ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
۱۶ آذر ، روز دانشجو گرامی باد

دانش روز: ۱۶ آذر ماه که نماد استکبار ستیزی جنبش دانشجویی است امروز متأسفانه رسانه های غربی می کوشند واقعه شهادت دانشجویان ایرانی در برابر یک مقام آمریکایی در ۱۶ آذر فراموش شده و تغییر ماهیت دهد.

 به گزارش دانش روز، روزی که در آن به ساحت دانشگاه و دانشجو توهین می شود؟ دانشجویی که با سلاح قلم وارد دانشگاه می شود اینبار شاهد بود کسانی با سنگ و چوب وارد دانشگاه شده اند تا اعتقادات دانشجویان را زیر پا بگذارند.

در ۱۶ آذر ۳۲ حکومت دست نشانده آمریکا گلوله های خود را به سینه دانشجویان انقلابی دانشگاه روانه ساخت.در ۱۶ آذر جریان آمریکایی بار دیگر پا به دانشگاه گذاشت تا یک بار دیگر دانشجویان انقلابی را مورد تهاجم قرار دهد. امروز سلاح این جریان تفنگ و گلوله و سرنیزه نیست، امروز این جریان با فتنه و توهین و تزویر به سراغ دانشگاه آمده است.

در ۱۶ آذر مزدورانی پا به دانشگاه گذاشتند« که با شش لول هایشان حاضرند هرآنچه را که با منافع آمریکا در تضاد است از میان بردارند.(۱) » دانشگاه انقلابی که بعد از ۵۶ سال هنوز فریاد آمریکا ستیزی آن بلند است، باید هم مورد هجوم  قرار گیرد.

کدام جریان دانشجویی است که توهین را تأیید می کند؟ چرا کسانی باید حق داشته باشند که به نام ظلم ستیزی ظلم کنند؟

اما چرا توهین می کند؟ وی می خواهد که کشته بدهد! می خواهد برای ۱۶ آذر خود کشته سازی کند تا ۱۶ آذری را که در آن شعار مرگ بر آمریکا خود نمایی می کند را به سود خود مصادره کند. می خواهد ۳ قطره خون را از جنبش دانشجویی برباید.

ساحت دانشگاه امروز مورد هجوم دانشجو نمایانی شده است که فحاشی، توهین و توحش سیاسی از نمونه های بارز این جریان می باشد. متأسفانه امروز دیگر این جریان دانشجویی مستقل نیست و سیاست خیابانی رهبران خود را پی گیری می نماید.

اما دانشجویان انقلابی هنوز راه دانشجویان قربانی شده سال ۳۲ را فراموش نکرده اند، هنوز راه شهید علم الهدی را فراموش نکرده ایم هنوز این سخن امام که فرمودند: « پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت آسیبی نرسد» در رفتارشان جاریست و نخواهند گذاشت این انقلاب به دست نا اهلان افتد.

شهید صبوری – دانشجوی رشته مهندسی معدن دانشگاه صنعتی امیرکبیر و هم رزم شهید همت(۳) – در وصیت نامه خود چه زیبا گفته است:« حمد و سپاس خدای را که نعمت وجود رهبر کبیر انقلاب را به ما ارزانی داشت و توفیق خدمت و خادمی دولتش را به ما عطا فرمود. شکر و سپاس بیکران به درگاه خداوند کریمی که بر ما منت نهاد و انقلاب اسلامی را به همه ما عطا فرمود و بدین‌وسیله نعمتش را بر ما تمام گردانید».

سخن شهید صبوری ها همچنان جاریست.

اشاره به صحبت های گری سیک پس از بازگشت از ایران گفت: :«من در ایران روشنفکرانی را دیدم که اشاره های ما را دنبال می کنند. آنها شش لولی را بالا برده اند تا هرکس و هرچه را که با ما ناسازگار است، هدف قرار دهند مثلا حتی ولایت فقیه را که تکنولوژی برتر ما را درطبس در اراده برتر خود دفن کرد.» (م. سلحشور، تهاجم شیطانی، انتشارات اسلامی، چاپ اول، بهار ۱۳۸۰، ص ۵۷)

شهید همت، او علی صبوری را خیلی دوست داشت و وقتی علی شهید شد گفت طاقت دیدن جنازه علی را ندارم.

بله دانشجوی ایرانی تا آخرین قطره خونش از رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای و سه شهید گرانقدر روز دانشجو حمایت می کنند و برای حفظ ارزش های کشور تا پای جان از خود مایه می گذارند.

غرب و رسانه های غربی هرچقدر هم تلاش کنند قلب و روحیه استکبار ستیزی ایران را نمی توانند نابود کنند .

این انقلاب با ظهور مهدی موعود گلباران خواهد شد و این شک ها ضربه ای به ایمان و اعتقاد ایرانیان وارد نخواهد نمود.

منبع: مفاآنلاین

شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۰
کد خبر : 78508
بازدیدها: 332

پاسخی بگذارید »