پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سرهنگ کریمی:

۱۳ آبان ثابت می‌کنیم شعار مرگ بر آمریکا کم‌ رنگ نشده است

danesheroz1 مهر ۲۹, ۱۳۹۲ ۰
۱۳ آبان ثابت می‌کنیم شعار مرگ بر آمریکا کم‌ رنگ نشده است

دانش روز: رئیس سازمان بسیج اصناف گفت: در ۱۳ آبانی که پیش رو داریم باید ثابت کنیم شعار مرگ بر آمریکا نه تنها کم‌رنگ نشده بلکه ملت ما تا وقتی خوی جنایتکاری در آمریکا وجود داشته باشد، این شعار را ترک نخواهد کرد

به گزارش دانش روز، سرهنگ کریمی رئیس سازمان بسیج اصناف در همایش طرح تحول نقوش پوشاک که عصر امروز برگزار شد، اظهار داشت: ما ۱۳ آبان را در پیش داریم که نمادش شعارهای مبارزه با استکبار جهانی و مرگ بر آمریکا است.

وی افزود: بعد از انقلاب فقط یک کشور در عالم شعار مرگ بر آمریکا را قاطعانه سر می‌داد که آن هم جمهوری اسلامی بود، اما اکنون با گذشت بیش از سه دهه با درسی که ملت ایران به ملت‌های دنیا داده، شعار مرگ بر آمریکا به عنوان سمبل ظلم و ستم در کشورهای اسلامی و غیراسلامی سرداده می‌شود.

رئیس سازمان بسیج اصناف ادامه داد: امام (ره) در زمان اوج درگیری‌های دفاع مقدس و زمانی که رزمندگان در جبهه‌ها بودند و ملت شعار جنگ جنگ تا پیروزی را سر می‌داد، این شعار را جهت دادند و جنگ جنگ تا رفع کل فتنه در عالم را مطرح کردند. لذا شعار مرگ بر آمریکا یک امر طبیعی است.

کریمی تاکید کرد: در ۱۳ آبانی که پیش رو داریم باید ثابت کنیم شعار مرگ بر آمریکا نه تنها کم رنگ نشده بلکه ملت ما تا وقتی خوی جنایتکاری در آمریکا وجود داشته باشد این شعار را ترک نخواهد کرد.

وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: ما شعار تحقق بازار اسلامی را در بسیج اصناف از ابتدا دنبال کردیم و یکی از مسائلی که ما را رنج می‌داد بحث لوازم‌التحریر و پوشش با نقوش غربی بود که در این راستا جلساتی را با مسئولین ذیربط برگزار کردند.

رئیس سازمان بسیج اصناف در پایان با اشاره به برگزاری این همایش اظهار داشت: این مراسم در جهت توسعه و ترویج نقوش اسلامی در پوشاک است.

منبع:فارس

دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۲ - ۲۰:۲۹
کد خبر : 68580
بازدیدها: 216

پاسخی بگذارید »