جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

یک کاندیدا:تیم و برنامه خاصی برای انتخابات ندارم!

danesheroz فروردین ۱۹, ۱۳۹۲ ۰

بیاتیان با بیان اینکه احساس تکلیف کرده ام که بیایم و بحث نسل جوان را مطرح کنم گفت: اما اینکه تا آخر بمانم یا خیر بستگی به ادامه مسیر دارد

نماینده مردم بیجار با بیان اینکه هیچ برنامه و تیمی برای انتخابات ریاست جمهوری ندارم، گفت: حضورم در این عرصه تنها برای خلق حماسه سیاسی است. چرا که اعتقاد دارم اگر بتوانیم یک درصد به آراء به صندوق ریخته شده در انتخابات اضافه کنیم یک برگ برنده است.

سید محمد بیاتیان عضو کمیسیون صنایع مجلس گفت: کسانی که تا به حال اعلام کاندیداتوری کرده اند از یک موضوع غافل شده اند و آن هم توجه به نسل جوان یعنی توجه به نسل سوم انقلاب است. کاندیداها نه تنها در شعارهایشان به نسل جوان توجهی نکرده اند بلکه از نظر قرابت سنی هم هیچ کدام نماینده قشر جوان نیستند.

وی با بیان اینکه احساس تکلیف کرده ام که بیایم و بحث نسل جوان را مطرح کنم گفت: اما اینکه تا آخر بمانم یا خیر بستگی به ادامه مسیر دارد.

بیاتیان با اشاره به اینکه به صورت مستقل در انتخابات حضور پیدا می کنم، گفت: موضوع کاندیداتوری ام ابتدا در مجمع نمایندگان کردستان مطرح شد و به این نتیجه رسیدیم که به نمایندگی از این مجمع وارد صحنه شوم. در ادامه نیز رایزنی هایی با مجامع و گروه های مختلف خواهم داشت

دوشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۷:۵۹
کد خبر : 11130
بازدیدها: 206

پاسخی بگذارید »