پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان از امروز در حساب حاجی‌ها

danesheroz2 شهریور ۲۵, ۱۳۹۲ ۰
یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان از امروز در حساب حاجی‌ها

دانش روز: سازمان حج و زیارت اعلام کرد: بانک ملی یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان از وجه اضافی حج امسال را از امروز به حساب زایران واریز می‌کند.

به گزارش دانش روز، روابط عمومی سازمان حج و زیارت در اطلاعیه‌ای به تمام زایران حج امسال، اعلام کرد: «در آستانه‌ی میلاد با سعادت امام رئوف حضرت علی‌بن موسی‌الرضا (ع) و در آغاز پروازهای حج تمتع، عصر روز گذشته، یک‌شنبه ۲۴ شهریورماه، تفاهم‌نامه‌ای بین مهندس سعید اوحدی رییس سازمان حج و زیارت و دکتر فرشاد حیدری مدیرعامل بانک ملی ایران درباره‌ی میزان و نحوه‌ی استرداد بخشی از هزینه‌ی سفر حجاج امسال به امضاء رسید.

 

بر اساس این تفاهم‌نامه قرار شد، از امروز دوشنبه ۲۵ شهریورماه، مبلغ یک میلیون و یکصد هزار تومان به حساب مربوط به هر یک از زایران اعزامی حج امسال واریز شود.

 

این اقدام در پی تلاش‌های بعثه‌ی مقام معظم رهبری و نیز سازمان حج و زیارت، به منظور تحقق منویات مقام معظم رهبری برای استیفای حقوق زایران گرامی از طریق تعدیل هزینه‌های عوامل خدماتی و فرهنگی و همچنین اخذ تخفیف از طرف‌های سعودی انجام شد.»

 

سازمان حج و زیارت نیز در هفته‌ی گذشته ۹۰۰ هزار تومان از محل صرفه‌جویی‌ها به حساب هر یک از زایران حج امسال واریز کرده بود که در مجموع ۲ میلیون تومان به این زایران برگردانده شد.

منبع: ایسنا

دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۲
کد خبر : 60562
بازدیدها: 212

پاسخی بگذارید »