یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

یک مسیحی و صائبی در اهواز مسلمان شدند

danesheroz1 مرداد ۸, ۱۳۹۲ ۰
یک مسیحی و صائبی در اهواز مسلمان شدند

دانش روز: عصر امروز و در روزهای مبارک ماه مبارک رمضان دونفر در اهواز به دین مبین اسلام گرویدند

به گزارش دانش روز، حمید خلفی، مسؤول دفتر آیت الله حیدری، از تشرف دو نفر به دین مبین اسلام و مذهب تشیع خبر داد و گفت: خانم ش ـ ز که پیش از تشرف به دین اسلام صابئی مذهب بود با حضور در دفتر آیت الله حیدری و در نزد وی با جاری کردن شهادتین ثالثه به دین مبین اسلام و آیین تشیع گروید.

مسؤول دفتر نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان تصریح کرد: آقای ج ـ ک تبعه کشور انگلیس نیز که پیش از تشرف به دین مبین اسلام، آیین مسیحیت را برای خود اختیار کرده بود با حضور در دفتر آیت الله حیدری با جاری کردن شهادتین ثالثه بر زبان به دین مبین اسلام و مذهب تشیع گروید.

خلفی با بیان این که تاکنون چندین نفر با حضور در دفتر امام جمعه موقت اهواز به دین مبین اسلام مشرف شدند، ابراز داشت: آیت الله حیدری، نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری پس از تشرف خانم ش ـ ز و آقای ج ـ ک به دین مبین اسلام طی نامه ای به رییس دادگستری خوزستان اعلام کردند که تشرف این دو مستبصر به دین اسلام مورد تأیید و خواستار همکاری لازم با این دو تازه مسلمان شد.

وی با بیان این هدف این دو مستبصر آشنایی و درک دین مبین اسلام و مذهب تشیع است، اظهار داشت: آقای ج ـ ک پس از تشرف به دین مبین اسلام مشرف شد، نام مبارک حسن را برای خود برگزید.

منبع: رهیاب نیوز

سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۰۸
کد خبر : 44408
بازدیدها: 172

پاسخی بگذارید »