شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اجرای طرح هر مدرسه یک خبرنگار:

یک روز کاری دکتر عربیان با خبرنگاران

danesheroz1 مرداد ۱۵, ۱۳۹۲ ۰
یک روز کاری دکتر عربیان با خبرنگاران

دانش روز: استاندار البرز در آستانه ۱۷ مرداد، روز خبرنگار با حضور در دفاتر برخی از اهالی رسانه استان از نزدیک با فعالیتهای آنان آشنا شد و به آنان خسته نباشید گفت

به گزارش دانش روز،  دکتر اصغر عربیان در دیدار با برخی مدیران مسئول و خبرنگاران استان البرز ضمن تبریک به مناسبت ۱۷ مرداد، رسالت خبرنگاران و رسانه ها را در پیشبرد اهداف متعالی کشور با تکیه بر فرهنگ غنی ایرانی- اسلامی مهم ارزیابی کرد.
این مسئول در گفتگو با فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی استان البرز، بخش عمده ای از علوم انسانی را بر دوش رسانه ها عنو ان کرد و اظهار داشت: در راستای این رسالت مهم است که رسانه ها بویژه رسانه های استان البرز باید با احساس تعلق خاطر بیشتر به نظام و انقلاب این مهم را بیش از پیش پررنگ کنند.
وی یادآور شد: با احساس تعلق خاطر و رفع نیازمندی های آن بر اساس جهت گیری های مدیریت کلان استان در زمینه های توسعه ای است که می توان علاوه بر شناسایی مطالبه و ذائقه مردم، زمینه پیگیری مطالبات مردم از مسئولان را فراهم کرد.

پیشرفت حوزه رسانه های مجازی جامعه را بی نیاز از رسانه های مکتوب نمی کند
استاندار البرز با تاکید بر اینکه به رغم پیشرفتهای لحظه به لحظه صورت گرفته در حوزه ارتباطات الکترونیک، جامعه از رسانه های مکتوب بی نیاز نیست، تصریح کرد: جایگاه روزنامه ها و هفته نامه ها به عنوان رسانه های مکتوب، جایگاهی تثبیت شده است که باید با تولید محتوای غنی و قوی به مهمترین مطالبه مردم در رابطه با در اختیار قرار دادن مطالب موثق و شفاف پاسخ دهد.
وی گفت: این واقعیت وجود دارد که اخبار به تنهایی نمی تواند متولیان رسانه ای البرز را به لحاظ اقتصادی تامین کند اما نباید از نظر دور داشت که نرم افزار نباید تابعی از سخت افزار قرار گیرد چراکه همگی در قبال مطالبات فرهنگی و تربیتی جامعه مسئول هستیم.
تولید محتوا و تحلیل های غنی در رسانه های البرز تقویت شود
نماینده عالی دولت در استان البرز تلاش های صورت گرفته از سوی رسانه های البرز را به عنوان پل ارتباطی میان مردم و مسئولان قابل تقدیر عنوان کرد و گفت: شایسته است با توجه به نیاز استان تازه تاسیس البرز در کنار برخی مؤلفه ها از جمله نزدیکی به پایتخت و تحت الشعاع قرار گرفتن فعالیتهای رسانه ای با توجه به کثرت و تنوع رسانه های مختلف، تولید محتوا و تحلیل های غنی تقویت بیشتری شده و بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
گفتنی است استاندار البرز در بازدید از دفاتر خبری و اطلاع رسانی استان که بیش از ۷ ساعت به طول انجامید از برخی رسانه های استان از جمله؛ خبرگزاری پانا، خبرگزاری ایرنا، روزنامه پیام زمان و پیام آشنا، شبکه خبری البرز، شبکه خبری کرج، دوروزنامه پیام سپیدار، دوهفته نامه البرز فردا، سازمان بسیج رسانه استان البرز و نمایندگی روزنامه جام جم بازدید کرد و از نزدیک با فعالیتهای آنان در حوزه تولید و انتشار اخبار آشنا شد و با اعطای هدیه ای نفیس از زحمات و خدمات آنان تقدیر کرد.

منبع:استانداری البرز

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۹
کد خبر : 47008
بازدیدها: 157

پاسخی بگذارید »