دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

یک خبر امیدوار کننده درباره دانش آموزان شین آباد

danesheroz1 فروردین ۷, ۱۳۹۳ ۰
یک خبر امیدوار کننده درباره دانش آموزان شین آباد

دانش روز: نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی گفت: درمان مستمر و منظم دانش آموزان شین آباد همچنان ادامه دارد و پیگیری های لازم در این خصوص انجام می شود

به گزارش دانش روز، رسول خضری روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از پایگاه امداد و نجات پیرانشهر و در دیدار با یکی از دانش آموزان آسیب دیده حادثه آتش سوزی شین آباد افزود: در تلاش هستیم با اختصاص مستمری و کمک هزینه ماهانه به خانواده های دختران آسیب دیده شین آبادی، گره ای از مشکلات این عزیزان باز کنیم.

وی اظهار کرد: در دولت یازدهم سه مطالبه برای دختران شین آباد مطرح کردیم که شامل مستمری برای این دختر ها، کمک هزینه برای خانواده هایشان و انجام پروسه درمان بدون وقفه و به صورت منظم است.

وی گفت: مراحل درمانی تاکنون به صورت مرتب در بیمارستان فاطمه زهرا (س) تهران انجام گرفته و همه آنان از وضعیت درمان و جراحی شان رضایت دارند و موضوع بازگشت آنها به اجتماع و بهبود وضعیت زیبایی و سلامت شان برای ما بسیار اهمیت دارد.

خضری ادامه داد: خانواده های دختران حادثه دیده شین آباد از اقشار کم درآمد و محروم هستند آنها مجبورند برای درمان دختران شان مدت زیادی را در تهران بمانند که این امر باعث از بین رفتن شغل و کاسبی شان شده است و پرداخت کمک هزینه برای آنان می تواند به وضعیت معیشت آنها کمک کند.

وی گفت: مدت درمان این عزیزان بسیار زمانبر است و عزم دولت در مداوای هرچه سریع تر آنان قابل قبول بوده ولی باید منتظر گذشت زمان و مداوای مستمر و منظم بود.

خضری اظهار کرد: بیمارستان فاطمه زهرا (س) تهران یکی از مجهزترین بیمارستانهای حال حاضر در کشور است و در خصوص درمان دختران شین آبادی همکاری بسیار خوبی با دولت و بیماران این حادثه داشته است.

چند تن از دانش آموزان دختر در حادثه آتش سوزی مدرسه ابتدایی شین آباد در ۱۵ آذر سال ۱۳۹۱ بر اثر نشت نفت از بخاری در کلاس درس دچار سانحه شدند.

منبع: آنلاین ۱۱۰

پنجشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۱
کد خبر : 101583
بازدیدها: 285

پاسخی بگذارید »