دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

یک انگلیسی با جراحی “زشت سازی” خود را به شکل شیطان در آورد+تصویر

danesheroz2 تیر ۶, ۱۳۹۲ ۰
یک انگلیسی با جراحی “زشت سازی” خود را به شکل شیطان در آورد+تصویر

دانش روز: یک شهروند انگلیسی تصمیم گرفته تا بر خلاف جریان معمول شنا کرده و با انجام جراحی “زشتی” خود را بر اساس تصوری که از شیطان وجود دارد در آورد

به گزارش دانش روز، تا کنون همواره سخن از جراحی زیبایی و مخارج سرسام آور آن بوده که توجه رسانه ها را به خود جلب می کرد اما به تازگی یک شهروند انگلیسی تصمیم گرفته تا بر خلاف جریان معمول شنا کرده و با انجام جراحی “زشتی” خود را بر اساس تصوری که از شیطان وجود دارد در آورد.
گیون پاسلو ۳۹ ساله که به کار نگهبانی اشتغال دارد بارها دست به نیرنگ های مختلفی زده تا دولت بریتانیا را قانع سازد مخارج جراحی “زشت سازی” و یا بهتر بگوییم “شیطان نمایی” او را بر عهده بگیرد . به گزارش خبرگزاری عربی “أنا” بر اساس تصاویری که از آقای پاسلو منتشر شده در پی عملیات جراجی، دو شاخ کوچک در دو طرف پیشانی و دو دندان نیش نسبتا بلند در دهان وی تعبیه شده و چشمان قرمزش به حالت مورب در آمده است.
دادگاهی در بریتانیا با صدور حکمی گیون پاسلو را از حق رفت و شد شبانه در مناطق عمومی منع کرد، زیرا چهره ترسناک وی باعث وحشت مردم خواهد شد.  پاسلو اما پس از خروج از دادگاه علیرغم چهره رعب آورش تاکید کرد که انسانی کاملا طبیعی و خوش قلب است اما همواره به دنبال راهی بود تا خود را به شکل شیطان در اورد.
منبع: ماهستیم
پنجشنبه ۶ تیر ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۵
کد خبر : 32530
بازدیدها: 331

پاسخی بگذارید »