سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

یکطرفه شدن محور کرج- چالوس از ساعت ۱۷

danesheroz2 خرداد ۳۱, ۱۳۹۲ ۰
یکطرفه شدن محور کرج- چالوس از ساعت ۱۷

دانش روز: رئیس پلیس راه استان البرز از یکطرفه شدن محور کرج- چالوس از ساعت ۱۷ خبر داد

به گزارش گروه اجتماعی دانش روز، سرهنگ شریفی گفت: از ساعت ۱۴ تا ۲۴ از میدان امیرکبیر به سمت شمال در محور کرج-چالوس مسدود شده و تردد هر گونه وسیله نقلیه از کرج به سمت شمال ممنوع است.

وی در خاتمه بیان کرد: از ساعت ۱۷ نیز تردد هر گونه وسیله نقلیه از محدوده دزدبن ۱۵ کیلومتری بالای مرزن آباد کرج تا ساعت ۲۴ به صورت یکطرفه صورت می گیرد.

سردار مهماندار  گفت: براساس گزارش جدید وضعیت جوی در استانهای گیلان محورهای آستارا به اردبیل و تالش به صومعه سرا، مازندران محور کناره بارش باران گزارش شده است و در سایر محورها و جاده‌های کشور وضعیت جوی آرام است.
وی در خاتمه به وضعیت ترافیکی اشاره کرد و اظهار داشت: براساس آخرین گزارش دریافتی در کلیه محورهای در راههای کشور ترافیک عادی و روان است.

سرهنگ سبلی گفت: براساس آخرین وضعیت دریافتی در استان مازندران محور کرج- چالوس و در استان گیلان محور تالش به صومعه سرا بارش خفیف باران گزار شده است و در سایر راهها و جاده‌های کشور وضعیت جوی آرام است.
وی در خاتمه به وضعیت ترافیکی راهها اشاره کرد و اظهار داشت: طبق آخرین گزارش دریافتی در کلیه محورها و راههای کشور ترافیک عادی و روان است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۳۲
کد خبر : 30136
بازدیدها: 165

پاسخی بگذارید »